Přejít na obsah

Zvednutí zadní nápravy


viki1

Doporučené příspěvky

Neide o dodávku... 1.6tka je ľahká a preto podľa mňa sedí na kufri. Taktiež všade drhnem spodok na mojom kombiku, aj keď chodím sám. Keď sme 5ti aj s batožinou, tak to vyzerá, že sťahujem celú posilku. Vidím to na silónové podložky. Výkres na výrobu sa dá na gugli najsť, ale nezohnal som ešte silón a sústruh. A platiť za paket? :wallbash:

Odkaz ke komentáři
  • o 6 měsíců později...
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

pri vymene pružin zo standardneho podvozku na paket pre spatne cesty je potreba vymena aj tlmičov ? a može byť na prednej naprave standard a na zadnej naprave paket pre spatne cesty ?

řeším uplně ten samý dotaz bud to chci řešit jen pružinama pro špatné cesty a nebo podložkami pod pružiny ale vysoustružené ze silonu tudiž za pár korun ne za 2000 kč jak chtěji za te kus plastu viz odkaz výše

já jen když zvednu zadek o 2 cm jestli tim nenaruším sbihavost či geometrii na zadní napravě pač když se člověk zadívá na zadní kola tak jdou mírně do A a čím se zadek bude zdvihat tim pujdou krásně do roviny jak jsou přední kola nebo se pletu pánové?díky za odpověd

Odkaz ke komentáři

Na podlozky jsem se ptal z toho duvodu, ze se zde najde nekdo, kdo je jiz ma na aute a treba i jineho druhu a treba by nam sem hodil nejaky planecek s rozmery. Byl bych tomu nekomu vdecny, ale nejenom ja. I ostatni tohoto fora, co resi stejnou vychytavku. I ja jsem zhodnotil, ze 2000 kc za kus plastu je sila. A geometrie by se ti tim menit nemela, to by se zmenila pri kazdem nalozeni a vylozeni auta i bez podlozek a to proste nejde. Tam jde spise o to, zda to nebude vadit tlumicum pri vetsich naklonech a prejezdech velkych nerovnisti, aby nebouchaly. Myslim si, ze 2 cm jsou ok a nemelo by to delat neplechu. A proc to chci zvedat? Mam combi 1.6, predek lehci nez je u 1.9 , 2.0 a proto je predek oproti zadku opravdu vysoko. Je to jiz od novoty a chci to trochu vyladit, jak na pohled, tak abych vecne neskrtal vyfukem. Jak tu jiz nekdo psal, mam prazdne auto a vypada to, jak kdybych vykral posilovnu.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

vakles vypadá to fajn ja musim tiež zdvihnuť zadok lebo všade škrtám ťažnym mám 1,6ku LPG a aj keď je kufor prázdny vypadá to ako rozbehnutý motorový čln mám len otázku ten paket pre špatné cesty si kupoval komplet? Alebo len pružiny ? A koľko to vychádza cenovo v obchode nové +/-

Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
    • No ty kravo, tak to je teda stesti jako prase! 🙂
    • Příběh "Jak mi globální oteplování zachránilo auto". Protože bylo teplo, tak už jsem samozřejmě jezdil a měl jsem auto 3 týdny na dvoře... když nehlásí nějaky mordor nebo krupobití, tak to mám radši po ruce, když ta garáž není u bytu ... No, a jak ted hlasili a pripadny snezeni, tak jsem auto predminulou sobotu umyl a měl v plánu ho schovat ... přijedu ke garáži, otevřu a tam tohle překvápko ze stropu ... jakože, nevím, kdo při mě stál, ale fakt štěstí :-) Tak jsem zase odjel na dvorek, sníh nesníh ... lepší než mít na autě tohle... některý kousky byly silný tak 2 palce ... No a budu mít teda jinou garáž...
×
×
  • Vytvořit...