Přejít na obsah

Ketysova černá Elegance


Doporučené příspěvky

Jj, bezpecnost se pro me stala prioritou č. 1 ... mame prcka na cestě a i tchán dostal od ženy přikázáno, že musí vyměnit felicii za něco bezpečnějšího, jestli bude chtit s vnoucatama na vylety 😄 Takže kdybyste někdo měl zájem o garazovanou Feldu, 1. majitel, neco pres 100k km najeto v top stavu (lak jak kdyby to vyjelo z linky ... nadhera) ... tak bude pristi rok taky na prodej.

Odkaz ke komentáři

Ty sice můžeš jezdit tak, aby nebyla nehoda, ale nezabráníš ostatním, aby předjížděli někde, kde nemají dostatečný výhled a malér je hned na svetě ... A můžeš být sebelepší řidič, ale prostě všemu se zabránit nedá - leda bys autem nejezdil vůbec. Nemyslím si, že to má co do činění s nějakým egem ... 

Navíc počet měst, kam se s autem < EURO 4 nepodíváš taky jen a jen roste.

Odkaz ke komentáři
Jak necítíš bezpečně. Jezdím tak,aby nebyla nehoda. Kamion tě stejně rozdrtí,tak co řešíš. Myslím,že jen ego řešíš a případnou závist sousedů.
Ty jsi dobre zakomplexovanej [emoji16][emoji16][emoji16] Asi jsi nejel v lepsim aute, a Octa je ti svata. Taky jsem to tak mel, bohuzel OI je dnes na urovni Felicie, kdy prave OI byla super kara. Jezdim primarne v OIII a je komfortnejsi, prostornejsi a rozhodne bezpecnejsi. A muzes jezdit sebeopatrnejc, nejalej blbec se proste muze najit...
Odkaz ke komentáři

V tomhle te ani troufnout nepotrebuju. Prijde mi totiz hodne usmevne zrazovat od koupe noveho auta a mit k tomu argument, ze mas najeto 2,7mil [emoji16][emoji16][emoji16] Ale mysli si dal, ze OI je bezpecny vuz, ackoliv airbagy po 10letech nemusi fungovat, stejne tak patrony v bezpecnostnich pasech.. Jak na tom bude tuhost karoserie? Atd, atd...

Odkaz ke komentáři

Taky nemám auto abych s ním boural, ale když jsem zastavil na přechodu a zezadu mě přejel traktor tak jsem děkoval prozřetelnosti že jsem ráno přeparkoval ovci a sedl do Sharana. Pač v ovci bych ho měl asi až za krkem... Ale to ty evidentně nikdy nepochopíš, protože ty odhadneš všechno a za všechny a nebouráš... 

 

Ketys: sory za spam chlape,ale zase to tu žije... 😄 A šťastnou ruku při výběru nástupce ať už skončíš kdekoliv. 😉

 

Upraveno uživatelem Spooky1
Odkaz ke komentáři
V 4. 6. 2019 at 8:41, Martin ASV napsal:

Co to je bezpečnější. Definuj. Fyzikální zákony platí všude.

Ano, fyzikální zákony platí všude. A O3 je udělaná z ocelí takových deformačních vlastností a pevnosti o kterých se může O1 jenom zdát. Sám jezdím O1 je to fajn auto, ale bezpečný to podle moderních standardů zdaleka není.
A argument o množství najetých kilometrů je v tomhle případě trochu z cesty, protože v autech neumírají jenom ti, co nehodu zavinili.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...