Jump to content

ŠKODA KODIAQ

Alessi

Recommended Posts

ŠKODA KODIAQ startuje od 677.900 Kč s bohatou výbavou, pohonem 4x4 nebo automatem DSG ŠKODA KODIAQ s motorem 1.4 TSI ACT/110 kW s pohonem všech kol a manuální převodovkou, nebo předním pohonem a automatickou převodovkou DSG vstupuje na český trh s cenou 677.900 Kč ve startovací, ale bohaté výbavě Active.

To neni zle, sice motor slabotka, ale aspon, ze je tam ctyrkolka.

Dakie:Jako u Superbu.Je podobná Dragon Skin Gold.

Premiéra v ČR je 18.10.2016 ve Fortu Karlín a u prodejců je zahájení prodeje 22.2.2017.

Jo, tak Sup.. Nekdr v konfiguratoru jsem prave tu barvu videl ;-) Diky!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zdravím všechny. Nedával jste někdo Racingline sportovní kit sání R600 ?  Potřeboval bych vědět, jestli se dá namontovat doma a jestli to má vůbec smysl, nebo jestli máte někdo radu jaké sání případně dát do ročníku 2013. Díky za každou radu a poznámku.
    • Zdravím, před časem jsem na své Octavii 2 (2005) vyměnil původní Stream za čínskou alternativu k RCN 210. Letos na jaře začalo chrčet rádio, tak jsem vyměnil anténu. Od té doby chrčí levé repro - i v případě vypnutého rádia, přestane až po vypnutí světel. Bylo mi řečeno, že by to mohlo být čínským rádiem.  Nesetkal se nekdo s něčím podobným? 
    • Zdravím, před časem jsem na své Octavii 2 (2005) vyměnil původní Stream za čínskou alternativu k RCN 210. Letos na jaře začalo chrčet rádio, tak jsem vyměnil anténu. Od té doby chrčí levé repro - i v případě vypnutého rádia, přestane až po vypnutí světel. Bylo mi řečeno, že by to mohlo být čínským rádiem.  Nesetkal se nekdo s něčím podobným? 
  • Create New...