Přejít na obsah

Výměna termostatu 1,3 MPI


Doporučené příspěvky

otevřít motor,povolit expanzku,povolit a stáhnout spodní hadici s chladiče a upustit trochu vody

upraveny_Obraz1083.jpg

ted s držáku termostatu vycvaknem bovden a kabeláž a povolíme a stáhnem obě hadice viz foto

upraveny_Obraz1081.jpgupraveny_Obraz1084.jpg

poté vycvaknem a stáhnem s držáku konektor lambda sondy

upraveny_Obraz1082.jpg

klíčem č.8 nejlépe golou povolíme a vytočíme tři samořezný šrouby jenž drží samotný víko termostatu a sundáme ho

upraveny_Obraz1085.jpgupraveny_Obraz1086.jpgupraveny_Obraz1087.jpg

ted si očistíme dosedací plochu domku termostatu a poté dáme nový termostat nezapomeneme dát nový těsnící kroužek

upraveny_Obraz1089.jpgupraveny_Obraz1088.jpg

termostat utáhneme,nasadíme a nacvaknem konektor od lambda sondy,nasadíme a utáhneme hadice,nacvaknem do držáku bovden a el. kabeláž,dolejem vodu,pak start vozu ohřát motor až otevře termostat a odvzdušní se soustava a nakonec kontrola popřípadě dolití chladící kapaliny a je hotovo :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 3 roky později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...