Přejít na obsah

Nákup přez škodaplus.cz


Doporučené příspěvky

Zdar kluci,

 

mate někdo zkušenosti nakupu auta přez škodaplus? Propagujou se jako solidní bazar.

 

Tak by mě zajímalo, jestli nepodvádí (jako nekteri jini prodejci) a skutecne co deklaruji je to co prodavaji.

Chtěl bych koupit oktávku s jasnou historií, nestočenou a v dobrým stavu. Když člověk prochazí ruzný bazary, tek se nestačí divit jaký věci se prodávaj (10 let starý TDi s najetejme 100tis nehavarovano, i když očividně ma min 300tis. a kapota jinej odstin laku :wallbash: apod.)..

 

Diky za info.

Odkaz ke komentáři

Pokud myslíš toto: https://www.skodaplus.cz/ tak se jedná přímo o program od škodovky. Jsou to "prověřené" vozy dle VINka, zpravidla po dlouholetých zákaznících autorizovaných servisů, kteří koupili nový vůz a svůj dali protiúčtem.

Za stav, kilometry apod. ručí prodejce. Myslím, že není třeba se bát.

 

Např. v Německu (a nově už i v ČR) nabízí Volkswagen ojetá auto pod známkou Das WeltAuto.

 

EDIT: nejlepší je mrknout se zde: https://www.skodaplus.cz/About?subpage=application

Odkaz ke komentáři

Ja pravě koukam hlavne po vozech se znamkou skodaplus, ne po rocnich vozech, nebot ty uz jsou pro mne moc drahy..

Prave si rikam, ze kdyz je to od autorizovanyho prodejce, tak by to auto mel mit ohledne technickyho stavu nejak tak v cajku..

V tomhle neradno věřit komukoliv...

Odkaz ke komentáři

Ja bych prave chtel nejspis jednickovou octavii po faceliftu, nejdrive jsem uvazoval nad 1.9 TDi, ale ted vaham, jestli nejit spis do benzinaku. Odhaduju rocni najezd cca 15 tis., auto bude hlavne na vikendy, takze kdyz uz pojedu tak to da tak 100km.

Tdi u jednickovejch octavek jsem chtel hlavne kvuli spolehlivosti, ale rikam si, ze kdyz se neco posere, tak aby to pak nestalo majlant.

Cenove jsem se chtel pohybovat tak okolo 100 tis, preci jen pocitam ze auto bude mezi lety 2001 - 2005 , ale za kvalitu bych bych klidne priplatil..

Mne prijde, ze sehnat nejakou slusnou karu v bazaru je skoro nemozny :( ..

 

Co myslite, koukali byste v mym pripade na Tdi nebo na benzinak. Neni uz treba najezd u benzinaku okolo 200 tis. moc? U TDi je to celkem prd. A myslite, ze vseobecne bude oprava benzinaku asi levnejsi ne?

 

Dik

Odkaz ke komentáři

Ja teda nevim ale me staly opravy benzinu skoro stejne jako nafty a pri najezdu 15k a evidentne delsi trasy se ti to vrati hned ve spotrebe, ale to uz zase resime vec na kterou je tady specialni tema benzin versus diesel, doporucuju procist to co tady uz je

 

Autorizovany servis nerovna se zaruka kvality, bohuzel...

 

Jnak kouokam po necem jako ty a fakt mam dojem ze v bazarech nic neni, uz zacinam uvazovat radeji o nemecku pokud bych si mel neco koupit

Odkaz ke komentáři

Co rikate kluci na tento inzerat, ma to smysl?:

 

http://www.skodaplus.cz/Car/657549/skoda-octavia-1-6-75-kw-ambiente?query=ord%3D6%26dir%3D0%26fulltext%3D%26mark%255B0%255D%3D32%26mark%255B1%255D%3D32%26model%255B0%255D%3D404%26priceFrom%3D%26priceTo%3D%26discountPriceFrom%3D%26discountPriceTo%3D%26speedometerFrom%3D%26speedometerTo%3D%26inOperationFrom%3D%26inOperationTo%3D%26loadFrom%3D%26loadTo%3D%26capacity%3D0%26leasing%3D%26off%3D30

 

Ja teda nevim ale me staly opravy benzinu skoro stejne jako nafty a pri najezdu 15k a evidentne delsi trasy se ti to vrati hned ve spotrebe, ale to uz zase resime vec na kterou je tady specialni tema benzin versus diesel, doporucuju procist to co tady uz je

 

Autorizovany servis nerovna se zaruka kvality, bohuzel...

 

Jnak kouokam po necem jako ty a fakt mam dojem ze v bazarech nic neni, uz zacinam uvazovat radeji o nemecku pokud bych si mel neco koupit

 

Určite si to prečtu, koupe neceho solidniho je sileny. A pritom mi jde o to, abych vedel, co kupuju...Clovek je ochoten si klidne priplatit, ale chce mit jistotu, ze to za co plati, je skutecne to co dostane...

Odkaz ke komentáři

soused si nedávno kupoval OI 1,9/81 tak mi posílal inzeráty, vše auta kolem roku 02-04 nájezd se lišil o 200 000km což je pecka :D nakonec vzal čerstvě dovezený kousek z D 205 000km za 130t Kč v luxusním stavu na ty km a spokojenost

 

Ja bych si idealne taky predstavoval O1 1.9 TDi/81 kw. Mam i inzerat v sekci koupim, kde sice píšu, že chci puvodem z ČR, ale kdyby byla možnost nějakou dovezenou v perfektním stavu, tak bych se nebranil. Problem je, že neznám nikoho, kdo dováží a komu se da věřit. Soused taha auta z D, ale když vidim jaky šroty přiveze, většinou pekně bourany, pak je stočí (většinou tak o 200tis.) opraví a napucuje a hura na trh a jeho argument, že to tak dělaj všichni, kdo dovaži, je hroznej...Chadaci ti lidi, kdyz se jim to po par kilometrech vysere, jak se musej tvarit, kdyz jim pak v servisu reknou, ze to auto je v hroznym stavu a nema na silnici co delat...

Odkaz ke komentáři

jojo pokud koupíš auto od člena clubu, nemyslím že koupíš špatně.. :rolleyes: obzvláště od někoho z těch "skalních"..

a skodaplus se zdá jako záruka solidnosti ale mám zatím s autorizáky smůlu.. jedno jestli kupuješ auto jeté nebo nové.. Většina jsou to prostě auto veksláci. :blink:

vyjma ANEX v Děčíně..

Upraveno uživatelem Superfatty
Odkaz ke komentáři

Pokud myslíš toto: http://www.skodaplus.cz/, tak se jedná přímo o program od škodovky. Jsou to "prověřené" vozy dle VINka, zpravidla po dlouholetých zákaznících autorizovaných servisů, kteří koupili nový vůz a svůj dali protiúčtem.

Za stav, kilometry apod. ručí prodejce. Myslím, že není třeba se bát.

 

Např. v Německu (a nově už i v ČR) nabízí Volkswagen ojetá auto pod známkou Das WeltAuto.

 

EDIT: nejlepší je mrknout se zde: http://www.skodaplus.cz/About?subpage=application

ročním vozů bych věřil, ostatním už asi tolik ne. ovšem musíš jít taky za normálním autorizákem....

Asi tak. U ročních pocházejících z automobilky bych strach neměl, ale ostatní jsou jen normální ojetiny a bazary v síti škodaplus za ně neručí víc, než kterýkoliv jiný bazar v ČR.

Odkaz ke komentáři

Že je to Škoda plus na to bych moc nesázel,před nějakým měsícem jsem se taky díval po autě a docela se mně líbila jedna octavie přímo u značkového prodejce( protože tam servisujeme naše služ.vozy) byl jsem přijímacím technikem přímo upozorněn abych dal od toho auta ruce pryč. Ikdyž bylo auto prezentováno jako nehavarované, šlo údajně přes střechu a bylo opraveno jen aby se prodalo( vlastník byl jeden z mechaniků značkového servisu). :(

Odkaz ke komentáři

jako ojetinu si asi nikdy nevybereš, jedině po nějakým známým co víš jak s tím asi zachází atd atd... otázka jestli není pro tebe lepší fakt si připlatit za ten roční, ono pak do toho strkat prachy a furt dokola opravovat není nic příjemného, polo mě vyškolilo... ale je to furt více peněz....

řeknu to tak, i radši bych si koupil za 200 tisíc HTP fabii než ojetou RS octavia.... protože já osobně vím že bych chytil šmejda...

Odkaz ke komentáři

Že je to Škoda plus na to bych moc nesázel,před nějakým měsícem jsem se taky díval po autě a docela se mně líbila jedna octavie přímo u značkového prodejce( protože tam servisujeme naše služ.vozy) byl jsem přijímacím technikem přímo upozorněn abych dal od toho auta ruce pryč. Ikdyž bylo auto prezentováno jako nehavarované, šlo údajně přes střechu a bylo opraveno jen aby se prodalo( vlastník byl jeden z mechaniků značkového servisu). :(

 

To je hrozny, nechapu, jak si to muzou ti prodejci lajznout..natoz jeste u znackoveho prodejce.

A v jakym to bylo servisu, abych se mu obloukem vyhnul?

Odkaz ke komentáři

Vrátím se k těm ročním vozům, koukám po SII, a nedokážu pochopit tu skladbu výbav co do toho dávají, hlavně proč u 70% aut je paket pro špatné cesty? Taková blbost, navíc to auto vypadá hrozně.

Stejně tak jsem nechápal toho, kdo si konfiguroval našeho současného supa úplný základ, tedy holátko a k tomu park. senzory (ty jediné dávají smysl), alarm (na co?) a 18" kola.

Nepochopím.

Nevíte někdo, proč to tak pitomě skládají?

Odkaz ke komentáři
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...