Přejít na obsah

rozbité upozornění na pásy


Oskar

Doporučené příspěvky

Zdravim všechny,

už tak měsíc mě začíná zlobit upozornění na zapnutí bezpečtnostních pásů. A je to čím dál horší. Po zapnutí pásů upozornění zhasne, ale nejčastěji při brždění se mi spustí hlasové upozornění, že nemám zapnuté pásy. Tak trochu zahejbu sponou od pásů v zámku pásu a je to na chvilku dobré. Ale pak zase znova a znova se zapíná upozornění. Než se do něčeho pustim nemáte nějakou radu?? U některejch aut stačí jen něco předělat. Měli jsme Audi A4 a u té svítil airbag a stačilo pod sedadlem řidiče přepájet kabel a problém zmizel, tak jestli by nepomohlo něco podobného?

Odkaz ke komentáři

děkuju vám za vaši pomoc. Nemáte někdo ponětí kolik stojí ta část do které se pás zacvakává? Nechci kupovat na vrakovisti když je to tak častá závada. Nedá se vymanit jen ten spínač? No a jestli né tak namáte návod jak to vyměnit? At nedělám zbytečné věci. Děkuju :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak vyřešený problém. Nechal jsem to vypnout. Jen se chci zeptat mám Eleganci 06 a při tom vypínání jsem si nechal zapnout kontrolu vody v ostřikovačích a začalo mi to hlásit neustále že nemám vodu i když jsem ji naplnil až po okraj. Je možné že bych neměl čidlo hladiny v téhle výbavě? U jiných aut jsem to měl. Nechal jsem zase vypnout. Dá se to nějak zjistit jestli to mám? Děkuju. :)

Odkaz ke komentáři
  • o 10 měsíců později...

Zdravim všechny,

už tak měsíc mě začíná zlobit upozornění na zapnutí bezpečtnostních pásů. A je to čím dál horší. Po zapnutí pásů upozornění zhasne, ale nejčastěji při brždění se mi spustí hlasové upozornění, že nemám zapnuté pásy. Tak trochu zahejbu sponou od pásů v zámku pásu a je to na chvilku dobré. Ale pak zase znova a znova se zapíná upozornění. Než se do něčeho pustim nemáte nějakou radu?? U některejch aut stačí jen něco předělat. Měli jsme Audi A4 a u té svítil airbag a stačilo pod sedadlem řidiče přepájet kabel a problém zmizel, tak jestli by nepomohlo něco podobného?

 

toto isté som mal aj ja. stačilo odpojiť kábel v sedačke a problém vyriešený. diagnostika OK

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Ahoj chci se zeptat na pasy ve předu. U řidiče je zacvakání pres signalizaci a je obalena takovym plastem jako smrštovačka. Je to kvůli vodičům k signalizaci aby nebyli videt? Na druhém zacvakání u spolujezdce neni plastová krytka a jsou vidět černé kovové lanko. Na teto sedačce není signalizace zapnutí. Je to dělané sválně?

Díky za odpověď. Pavouk777 ps: vozidlo škoda Octavia II 1.8 TSI elegance 2010.

Odkaz ke komentáři
  • o 5 let později...
  • o 7 měsíců později...
  • o rok později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...