Přejít na obsah

špatně brzdí!!


Doporučené příspěvky

Ahoj, poslední dobou mám problém z brzdama(dlouhý krok)..když šlápnu na brzdový pedál,tak do půlky se nic neděje a pak začne brzdit až s pedálem skoro u podlahy..občas má tendenci jakoby pumpovat když chci uplne zastavit....snad mi rozumíte :lool: jinak pedál se nepropadává, pod autem nic nekape..... brzdovka měněná přd měsícem,po odvzdušnění se nic nezměnilo... co stíííím?

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Ahoj, poslední dobou mám problém z brzdama(dlouhý krok)..když šlápnu na brzdový pedál,tak do půlky se nic neděje a pak začne brzdit až s pedálem skoro u podlahy..občas má tendenci jakoby pumpovat když chci uplne zastavit....snad mi rozumíte :lool: jinak pedál se nepropadává, pod autem nic nekape..... brzdovka měněná přd měsícem,po odvzdušnění se nic nezměnilo... co stíííím?

 

 

nejspíš máš špatně odvzdušněný, zkus zajet do škodovky,aby ti to udělali.... slyšel sem,že se to dělá i nějak přes diagnostiku a případně je nutné odvzdušnit i brzdový válec,ale nevím jistě jak to je...

Odkaz ke komentáři

Ahoj mám podobný problém, ještě by to mohli být špatné třmeny. Pístek už nevytláčí destičku na kotouč, tak jak by měl a proto ten průšlap pedálu. Mám asi stejný problém pedál je jak lejno ale když teda potřebuju a křápnu na brzdu, tak zastavím celkem rychle. Jinak pro ormální ježdění je to fakt na prd :-)

Odkaz ke komentáři

Mne to brzdi tiež rovnako do polky pedálu nič a až potom ... už som narazil do predomnou iduceho auta ... a čo mám presne skontrolovat na podtlakovej hadičke do posilnovača ??

Najprv som si myslel že su platničky zodrate ale predchadzajuci majitel menil všetky brzdy a pri tomto servise zrejme nastala ta chyba

odvzušnil som ich aj tri krat platničky su dost hrubé

poradte prosim už musim koli nim kupovat predný nárazník a smerovku

dakujem

Odkaz ke komentáři

Mne to brzdi tiež rovnako do polky pedálu nič a až potom ... už som narazil do predomnou iduceho auta ... a čo mám presne skontrolovat na podtlakovej hadičke do posilnovača ??

Najprv som si myslel že su platničky zodrate ale predchadzajuci majitel menil všetky brzdy a pri tomto servise zrejme nastala ta chyba

odvzušnil som ich aj tri krat platničky su dost hrubé

poradte prosim už musim koli nim kupovat predný nárazník a smerovku

dakujem

skontroluj jestli neni nekde praskla, nebo spuchrela a jestli tesni v prirubach, ruzne ji krut a hledej praskliny

Odkaz ke komentáři

skontroluj jestli neni nekde praskla, nebo spuchrela a jestli tesni v prirubach, ruzne ji krut a hledej praskliny

 

však to, že je v pohode a takto mi brzdí odkedy som ju kupil, je možné že majitelovi predtým spravili v servise chybne brzdy, lebo tvrdil že boli menené

a teraz v lete je to horšie, brzdu musím tlačiť až na podlahu aby som citil brzdenie

Odkaz ke komentáři

Mne to brzdi tiež rovnako do polky pedálu nič a až potom ... už som narazil do predomnou iduceho auta ... a čo mám presne skontrolovat na podtlakovej hadičke do posilnovača ??

Najprv som si myslel že su platničky zodrate ale predchadzajuci majitel menil všetky brzdy a pri tomto servise zrejme nastala ta chyba

odvzušnil som ich aj tri krat platničky su dost hrubé

poradte prosim už musim koli nim kupovat predný nárazník a smerovku

dakujem

 

:prcprc::lol: NABUDUCE NAPIS AKE MAS AUTO BENZIN?? DIESEL???

 

Mas tdi musel som hladat na fore!!!!!!!!!!!!!!!:lol:

 

PRASKNUTA HADICKA OD VYVEVY ALEBO NETESNA VYVEVA!!!! DA SA TO OPRAVIT!!

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

brzdovka nikde neteče,kontrolovali jse hadicky asi hodinu :rolleyes::wallbash: ...odvzdusnovali jsme to 2x klasicky, pak 1 akorát se zaplym klíčkem v zapalování....zkusím se zeptat ještě v tý škodovce aby to udělali přes ten vag....ale v několika servisech mi řekli že to je podle nich blbost :blink:

Odkaz ke komentáři

Mám OI 2003 TDi a někdy se mi stane (zvlášt nedlouho po nastartování), že přijedu na první křižovatku a musím vyvinout mnohem větší sílu na brždění. Pak už je to v pořádku. Ten pedám taky prošlápnu postupně až na podlahu.

V servisu nic nenašli. Může to být prý znečištěný intercooler.

Odkaz ke komentáři

brzdovka nikde neteče,kontrolovali jse hadicky asi hodinu :rolleyes::wallbash: ...odvzdusnovali jsme to 2x klasicky, pak 1 akorát se zaplym klíčkem v zapalování....zkusím se zeptat ještě v tý škodovce aby to udělali přes ten vag....ale v několika servisech mi řekli že to je podle nich blbost :blink:

 

Bude tam vzduch a troufnu si to říci na 100 procent. Ty brzdy jsou fakt na tohle háklivé a to odvzdušňování je děsné. Když jsem dělal naposled zadní brzdy, tak jsem zadníma brzdama prolil 1,5 litru kapaliny, než se to podařilo pořádně odvzdušnit. A pokud se ti zavzdušnila i jednotka ABS, tak na vag a pořádně jí odvzdušnit a pak hlavně ty zadky. Kup si dost kapaliny a hlavně šlapat na pedál s citem a hlavně na to nedupat, aby to nepěnilo a dlouho našlapávat. Já takhle střídal tátu a kámoše a stejně je oba bolela noha. :D

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...