Jump to content

tažné

xshreck

Recommended Posts

Mohlo by to pořešit kopie velkého techničáku auta na kterém to bylo tažné namontováno ,ale vzhledem k tomu ,že tažné na o1 se dá koupit už kolem 2tis /pevné / nemá smysl kupovat staré pak jsou problémy ,jak to zlegalizovat

na štítek jsem narazil, je to kus černýho hliníku, kterej se z 50% odpadl :D

Takže pokud bych měl známého, možná by to nějak zlegalizovat šlo? Teda nechápu proč by to jít nemělo .... dneska je teda pěkně nahovno doba.

A když je to origo škoda na oktávku, tak ten typovej list by mi měli vydat ne?

dík za tip, zkusím. Uvidím.

Kdo by mi vlastně mohl dělat problémy? Teda pokud vezmu v potaz, že by se mi to nějak podařilo přihlásit, tak už je to všechno v pohodě že.

Jen to legální zapsání do TP a kontrola STKčkem je problém jestli to dobře chápu

pokud získáš typovej list zajedeš na stk tam ti provedou kontrolu montáže a zapojení vypíšou protokol a stím zajdeš na dopravku a tam ti to bez problémů napíšou do techničáků

dělal sem to několikrát tažný sem už párkrát montoval a nemám žádné oprávnění :palec:

• 2 weeks later...

Tak, tažné jsem si dal dokupy, natřel. Jen otázka, šrouby byly trošku orezlé. Mám koupit jakékoliv nové (třeba nerez) a použít původní podložky s drážkováním, nebo tam ty šrouby mám nechat staré?

Koukal jsem a mají se dávat asi i na lepidlo (snad budestačit lak na nehty a odmaštění)

legalizaci budu řešit až potom, snad s tím nebude problém. Už mám nějaký nápad, jak to udělat. Mám kontakt ve škodovce... doufám že jejich razítko bude stačit

• 2 months later...
Guest Bjosef

Ahoj ve spolek,

chtěl jsem se zeptat.Mám OII TDI 4x4 77KW.Chtěl bych si koupit tažné a namotoval bych si ho sám.Je nutné to potvrzení o montáži nějakým autorizovaným servisem nebo stačí jen ten list o typu.

už sem to psal namontovat si to můžeš sám není problém akorát musíš projít STK kde ti na tvou žádost skontrolují jestli si to udělal dobře a vystaví protokol s tímto a typovým listem zajdeš na dopravku a tam ti to napíšou :palec:

pro X schrecka já šrouby nechal starý a střík to body spreyem a nou problém :D

• 3 months later...