Přejít na obsah

Jordův Bubák 320d


Jord

Doporučené příspěvky

Ahoj, jsem tu zas. Někteří si pamatují moje zbastlený a nově narozený rso :-)

http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=8970

 

Rozhodl jsem se, že na klubu zůstanu kvůli komunitě, najdu tady rady k nezaplacení, kor když tu nebudu jediný s vrtulkou.

 

Info k autu:

Bmw 320d r.v. 2003 110kw 6ti kvalt - komplet v originál mpacketu II. Najeto má údajně 180tis, stálo pár měsíců v Německu, majitel s tím nejezdil, v září minulého roku dovezeno. Barva je černá metla, lak v docela dobrém stavu, bez koroze, jen nějaké drobné opravky na kapotě a blatníku. Vnitřek je alcantra + mpacket výbava, parkovací senzory.

 

Plánované úpravy:

- pořádná vstupní mechanická kontrola s diagnostikou (kdo by měl kapacity, nehlaste se všichni :-D)

- obšití volantu a řadičky do nové kůže

- možná 2din rádio s gps + lepší repro (kdyby zbyly finance)

- 18" mpacket kola (17" případně budou na prodej)

- přední ledvinky do klavíru?

 

jinak nic víc potřeba není. Na autě jsou nová ramena, tyčky stabíku, zadní tlumiče, vyčištěné EGR, nové přední brzdy.

 

Dvě vstupní fotky, až budu mít ruku v pořádku a čas, tak umeju a pořádně nafotím :pivo:

predek3.jpg

28207837.jpg

Odkaz ke komentáři

to by bodlo, díky. Jinak jak jsem psal, nemám nejmenší problém zajet k vám do H, s pašíkem jsem byl na servise i v Českym Těšíně :lool: za kvalitu jsem ochoten jet daleko, hlavně ať ví, kam šáhnout.

 

Tohle skřípání, vrzání mi trochu kazí celkový dojem i když vím, že je to prkotina, ale stejně :(

 

ještě takovej hokus pokus, koukají na mě v inzerci :palec:

post-11877-0-90271900-1368726955_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

druhej den doma a jsem nas*anej, a to s tím ani nejezdim.

 

turbo i po zahřátí hučí jak sova :/ + to kolo skřípavý - to jsem zase jednou něco koupil :lool: vim, že turbo asi "norma" po repasu, ale stejně mě to štve.

Upraveno uživatelem Jord
Odkaz ke komentáři

nedovolal jsem se ale jestli to je ten samy, co ma dilnu v Kunraticich P4, a nick Snejki, tak jsem mu psal i sz, uvidime jak na tom bude casove :)

 

jinak dalsi vize :pivo:

styling189.png

styling 189 a zlutooranz doplnky, folie do pryc, at je to cisty a sladit zadni svetla

 

no myslim, že mám jasno pánové :prcprc:

style189.png

Upraveno uživatelem Jord
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...