Přejít na obsah

Loketní opěrka


Fext

Doporučené příspěvky

Čau lidi

 

Konečně jsem sehnal koženou černou loketku. Zajímalo by mě k čemu mají být díry v loketce označené na fotkách? Velká ve dně loketky (foto 1.). Malé obdelníkové prořezy ve výplni loketky na straně spolujezdce (foto 1,2.) (nejsou skrz vnější plast). Pod těmi výřezy jsou i dva závity které jsou i na straně řidiče (foto 3.) (proti sobě). Předpokládám, že je to příprava na ????

 

A ještě dotaz ohledně "pantů" loketky. V "pantech" loketky jsou volné díry (foto 4.), tak jestli tam má taky něco být? Pružine nebo něco jiného nebo nic?

 

Kdo ví na co je která díra?

 

Díky za objasnění :pivo:

post-17696-0-64689500-1368817815_thumb.jpg

post-17696-0-15615100-1368817827_thumb.jpg

post-17696-0-41989400-1368817839_thumb.jpg

post-17696-0-51714900-1368817849_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Proč sis nesehnal origo? Ty postranní díry jsou podle mě k ničemu a ta v "podlaze" tam bys měl mít takovou plastovou západku. Dá se to třeba využít že když máš nabíječku do auta nebo cokoliv tak to tim prostrčíš a schováš do loketky, ale to je na nic...

 

 

 

Čau lidi

 

Konečně jsem sehnal koženou černou loketku. Zajímalo by mě k čemu mají být díry v loketce označené na fotkách? Velká ve dně loketky (foto 1.). Malé obdelníkové prořezy ve výplni loketky na straně spolujezdce (foto 1,2.) (nejsou skrz vnější plast). Pod těmi výřezy jsou i dva závity které jsou i na straně řidiče (foto 3.) (proti sobě). Předpokládám, že je to příprava na ????

 

A ještě dotaz ohledně "pantů" loketky. V "pantech" loketky jsou volné díry (foto 4.), tak jestli tam má taky něco být? Pružine nebo něco jiného nebo nic?

 

Kdo ví na co je která díra?

 

Díky za objasnění :pivo:

Odkaz ke komentáři

ona je originál a dneska jsem něco objednával ve škodovácký prodejně a ptal jsem se na to a vypadá to, že loketka je z auta který mělo přípravu na mobil. Tudíž tam má bejt nějakej držák. plastovou krytku na tu velkou díru mám, ale pasuje tam trošku blbě - malinko vyjíždí.

no nic nějak to pořešim a závity třeba využiju na něco co si vyrobím - třeba něco na mince jelikož ten originál držák na mince v tunelu je na prd.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...