Přejít na obsah

oprava spetneho zrkadla


Doporučené příspěvky

Zdravim,

 

Dostala sa mi do domu jedna felda, u ktorej neviem spravne nastavit vodicove spetne zrkadlo... vyskovo sa da nastavit pekne, akurat v smere k vozidlu/od vozidla to velmi nejde, packa je na doraz a zrkadlo stale naprd. V zrkadle vidim snad polovicu auta, cim vznika obrovsky mrtvy uhol(dnes som uz na to skoro doplatil keby pre istotu neotocim hlavu) Da sa to nastavovanie nejak poladit? lebo s packou to uz fakt viac smerom von od auta nejde...

 

a este jedna dalsia drobnost, u spolujazdza sa neda odomknut klucom, zamok sa len pretaca, kde je chybka?

 

dikes za tipy, uz som skusal spetak aj sklopit/odklopit a tak nejak s tym rajcovat, no nic :D nepomohlo ani ziadne mechanicke zatlacenie zrkadla, vzdy sa vratilo z5

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

to teda riesit asi nebudem, ajtak na to nie je casu..

 

 

ale inak mam iny problem na dalsej felde, ktoru mame od nova... je to 50kw mpi, no netaha jak by mala... prejavuje sa to dokonca aj tak, ze po zohriati, ked sa zopne ventilator tak strati vykon, potom je problem sa rozbehnut na krizovatkach a podobne... pred 2ma rokmi na emisnej namerali extremne bohatu zmes, nedavno sme vymenili lambdu a nastavili ventili, vtedy sa to trosku zlepsilo, no furt to nie je ono... taha obdobne ako dalsia 40kw mpi, ak nie horsie... pricom by to ale malo byt odost zivsie nie? rolleyes.gif na co by sa trebalo pozriet? napada mi uz iba zapalovaci modul, no nemam pocit z eby niektore valce vynechavali... mohol by som skusit preodit tie moduly medzi 40 a 50kw?

 

 

a dalsi problem, na tej 40kw menim dookola alternatory, sice za starsie kusky, no uz tam bude snad 5ty alternator v poradi... je to fakt zlymi kusmi alebo je mozne ze by ich nieco ,,zabijalo"?

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

a u tý 50kW zkusil jsi vyčistit klapku a udělat vymazání hodnot a znovunastavení? Ten nízkej výkon může být čímkoli...zkusil bych čidlo teploty, na sacím potrubí vyčistit čidlo podtlaku, svíčky...jestli mají správnou vzdálenost. Co třeba kat..není přicpanej? Chce to pátrat...postupně

Odkaz ke komentáři

tak uz to nezistim a ani nebudem patrat, felda mala nehodu a sla z domu rolleyes.gif ale dakujem za nazor... vyfuk bol v poriadku, ten bol kontrolovany :) skor slo o tie cidla, len ja som nevedel ani na ktore sa pozriet smile.gif a klapka bola vymenena za inu, + nastavena, zmena ziadna

 

 

 

teraz sa trosku venujem tej novsej sestre, nakolko sme pizzeriu zavreli a na aute chodim uz iba ja palec.gif

ale mam par otazok :

 

oplatilo sa mi priplatit skoro raz tolko za sviecky s 3mi elektrodami? v autokelly mi ponukali nejake obycajne s 1dnou, za 1.7eura, a dalsie za 3.1 s 3ma... uvidim vobec nejaky rozdiel, alebo nabuduce kupit uz iba jednoelektrodove? pivo.gif

 

 

+ dostane novy stredny diel vyfuku, starsi to uz ma za sebou http://oi39.tinypic.com/2d6pfg1.jpg,

 

 

+ uvazujem o vyrobe rozpernej tyce, oplati sa to?

 

+ o kupe stabilizatora, pripravu by som tam na neho uz mal mat, je to 99tka

vdaka laugh.gif

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...