Přejít na obsah

Ford Mondeo kombi MY2014, Titanium Plus 120kW


TomasB

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Tak máme spolu najeto necelé 2tkm a zatím průměrná spotřeba dle tankování(píšu si do aplikace v mobilu a koresponduje s palubákem, který nuluju s tankováním) vychází 5,95. Ke konci dnešní cesty jsem tankoval a od pumpy domů 43km jsem telefonoval a poslední asi 2km před barákem jsem čuměl jak puk, co na mně vypadlo na palubáku. Jak jsem kecal, tak jsem moc cestu nesledoval a prostě jel. Tohle u starého z roku 2007 nebylo vůbec myslitelné a ani u toho stříbrného se snad nedalo ani kdyby se člověk posral. Takže ta silnější verze je bomba bombovitá. Mimochodem dojezd 1399km k již ujetým 43km icon_eek.gif
Jinak jsem ho už nechal nahlédnout krátce na minutku-dvě i přes 200.


Ale jasně, už to normálně používám a rád. Jen vytočit volaného hlasem je nepoužitelné, tohle prostě to auto nedává, což je dáno určitě diakritikou.

BTW, dneska jsem zkoušel hlasem vytočit jméno Holas a tohle jméno to identifikovalo suprově. No prostě nesmí tam být diakritika nebo něco takového.

post-226-0-98627500-1391552870_thumb.jpg

post-226-0-74587200-1391552876_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zatím sice moc nejezdím, protože mám co dělat u NTB, ale něco přeci najedu. Od posledního tankování mám takové hezké obrázky. A to se rozhodně neloudám. Je v tom hodně poskakování po Praze, dálnice i kombinace obec-mimo obec. Když sečtu to co jsem už ujel a to co zbývá na dojezd, tak bratru 1430km na nádrž :D

post-226-0-27891700-1391887319_thumb.jpg

post-226-0-29008800-1391887324_thumb.jpg

post-226-0-38666600-1391887330_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

70 litrů, takže to i sedí průměr versus dojezd na těch 70 litrů. Navíc mám ověřeno, že spotřebu to ukazuje přesně. Nevěřil bych, jakej je rozdíl mezi 103kW verzí a touhle 120kW verzí. Jede to líp a jako bonus je tam citelně nižší spotřeba.


Rozdíl v ceně mezi těmito dvěma motory je bratru 40 tis. A není to jen rozdíl v softwaru, ale je i jiná převodovka a to je to kouzlo nižší spotřeby. Díky vyššímu výkonu tu převodovku hoši asi mohli poladit jinak.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Hezky auto, spatnej bazar

 

Jirko tak na půl...zajímal jsem se tam o pár fordů....bouraný byli snad všechny..na dva jsem psal do němec podle jejich servisky odkaď je mělo auto RE...km seděli na oba dva a fotky bouraného na jedno seděli..blatník a haubna+nějaký věci u motoru..nic vážného...druhé bylo dle mě bourané dost..celý bok +podběh...do toho bych já už nešel....asi se tam koupit dá...ale prověřovat a prověřovat...ale prostě já bouračku a lakování nějak nezkousnu...

tyjo to je průser pánové, to mondeo se mi začíná líbit :))

http://www.sauto.cz/osobni/detail/ford/mondeo/14145379?goFrom=list

 

 

 

WF0EXXGBBE9M62369

 

E13*2001/116*0249

18.03.2009

Mondeo 2007-

5 Dveřový Sedan

Série 60 / TITANIUM

Vznětový 2.2 4V CPI T/TC 175 k

6stupňová manuální přev. - M66

LHD FWD

Emise stupeň IV + DPF

Dvouprost.A/C s auto. říz.teploty

(+)"D"

Černá Panther (met)

Alcantara / Ebony

 

prva registracia: 03-04-2009

 

diagnosticke zaznamy - stav km:

pocet zaznamov - 5

 

 

zarucne opravy - stav km:

pocet zaznamov - 7

 

docela dost záručních oprav ne?

 

Odkaz ke komentáři

Tak ten bazar podle referencí patří ještě k tomu lepšímu. Povětšinou se jedná o auta, která byla nějak ťuknutá, aby byla cena za kterou by to mohli prodat. Stáčení asi není úplně jejich doména, ale taky bych tuhle možnost nevylučoval. Jinak Mondeo je dost podobný tomu mému. To že je více záznamů na záruku, to vůbec nic neznamená. O to lépe, protože se dá mnohem účinněji ověřit historie km.

Odkaz ke komentáři

Upřímně se mi teda líbí až ten FL s novou palubovkou :) ale to už je zase cenově jinde. Nedával jsem konkrétní kus, jen obecně. Zatím nic nekupuju ale moji favoriti zatím nikde, tak brousím i do jiných značek

Upraveno uživatelem Jord
Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...