Přejít na obsah

Ford Mondeo kombi MY2014, Titanium Plus 120kW


TomasB

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Dneska jsem se projel Pardubice-Liberec-Straz pod Ralskem-Sazava-Pardubice, ve Strazi jsem v lese sejmul nejakeho velkeho ptaka, rana do celniho skla jako prase. A ze Straze jsem jel hroznou pilu, jakou jeste tohle Mondeo nezazilo. Jede krasne a drzi to stopu neskutecne. Nakolik to je tema Bridgestonamama 235/18 netusim, ale i pri prasacke jizde se to ze stopy ani nehne. Ale na dirach to je straslive maso a v kolejich to brutalne plave.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Plivu na zmrdy zlodějské :ph34r::angry: Nějaký dobytek mi ukradl průduchy z blatníků za pár stovek a dodrápal mi lak. Já jsem tak nasranej, kvůli pár stovkám mi buzerant nenávratně dokurvil lak. Už aby bylo postaveno a snad od tohodle bude klid.

Na pravé straně je to poškrábané na 4 místech, na levé straně na dvou místech. V jednom místě se obávám, že to je až na plech.

A teď co s tím, když to dám přelakovat, tak to už bude na hovno a zase půl auta do rozstřiku. A vím jak to dopadlo minule, takže do toho nejdu. Navíc nevím, jestli by se pojišťovna necukala, protože pro ně by to asi na lak nebylo. Je to malé, ale je to tam a sere mně to tak, že mám na hovno celej den od zjištění.

Proč někdy nemůžu dotyčného zmrda přistihnout abych mu mohl rozšlápnout ksicht a přelámat mu žebra a pazoury a nohy, aby už nemohl chodit a ani jezdit na vozíku???

post-226-0-37920400-1404052255_thumb.jpg

post-226-0-14016000-1404052272_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Plivu na zmrdy zlodějské :ph34r::angry: Nějaký dobytek mi ukradl průduchy z blatníků za pár stovek a dodrápal mi lak. Já jsem tak nasranej, kvůli pár stovkám mi buzerant nenávratně dokurvil lak. Už aby bylo postaveno a snad od tohodle bude klid.

Na pravé straně je to poškrábané na 4 místech, na levé straně na dvou místech. V jednom místě se obávám, že to je až na plech.

A teď co s tím, když to dám přelakovat, tak to už bude na hovno a zase půl auta do rozstřiku. A vím jak to dopadlo minule, takže do toho nejdu. Navíc nevím, jestli by se pojišťovna necukala, protože pro ně by to asi na lak nebylo. Je to malé, ale je to tam a sere mně to tak, že mám na hovno celej den od zjištění.

Proč někdy nemůžu dotyčného zmrda přistihnout abych mu mohl rozšlápnout ksicht a přelámat mu žebra a pazoury a nohy, aby už nemohl chodit a ani jezdit na vozíku???

 

obrať se na garnyho, lakování přes něj mě nikdy nezklamalo, naopak a Petr sám je taky puntičkář, sice budeš 2-3 dny bez auta, ale budeš max. spokojen

i když nevím, jestli se mu bude chtít do Forda, protože vše od F jako Ford, Fiat a všichni Francouzi stojí za ...... :D

Odkaz ke komentáři

nee, jen mi do ní přistálo sousedovo auto, resp. prorazilo vrata, který zničili předek auta a následně auto poslaly ještě na regál za autem,

takže zepředu i zezadu, plus vrata, rám a fasáda ....

 

P.S. to cizí auto bylo taky F - francouzské a nabouralo mi F - Forda .... takže Palo, jednou ranou dvě mouchy :lol: :D

Upraveno uživatelem jar_da
Odkaz ke komentáři

jsou to hovada,

postav barák s garáží a máš klid ....., tohle se totiž nikdy v CZ nezmění

 

No jo Jardo, a pak vyjedes nekam do prace a prijdes vecer k tomu a auto ma na zadnim narazniku 10 cm sirokej sram, jako ja minulej tyden. Nemit to cely dojebany od krup... Na Forda jsem mel na Zizkove placeny parkoviste, kokot ze stavby mi do toho nacouval Transitem, dira v kapote, oprava 1800 vytazenim, lakovani, vypada to dobre... Kamery nepomohly :( A Tobe jak to sejmul ten soused, bez komentare, to by clovek brecel, a strilel...

 

 

obrať se na garnyho, lakování přes něj mě nikdy nezklamalo, naopak a Petr sám je taky puntičkář, sice budeš 2-3 dny bez auta, ale budeš max. spokojen

i když nevím, jestli se mu bude chtít do Forda, protože vše od F jako Ford, Fiat a všichni Francouzi stojí za ...... :D

 

Souhlas, Garny ma luxuni lakovnu... Mam od nej lakovano par veci, vcetne predniho narazniku. Vydrzelo to pul roku, nez to sejmul c**ak z Modryho andela, pac si nevsim, ze je auto nizky, a najel s tim na obrubnik. Rikam dobry, dole to neni tak videt, pojistovna malinko zaplatila. Opravim doma... jenze, pani na Harfe v OC vyjizdi normalne z parkovaciho mista, jenze moc zatoci volantem, prd, druha strana, blatnik, naraznik, blinkr... Ale neujela a nechala rozhlasem vyvolat majitele vozu. To se dnes ceni... Ale naraznik je dojebanej a zralej na novej lak...

Takže cena jednoho je 420,- u Forda, dohromady 840,- a kvůli tomuhle mi pošrábal lak, zmrd jeden.

 

To musel nekdo potrebovat, vzdyt to je snad neprodejny i na vrakac nebo na Aukru :(

Odkaz ke komentáři

To souhlasím, že to někdo potřeboval a ten někdo musí mít relativně nové Mondeo, protože na starších se tohle dělalo jinak(s integrovaným blinkrem). Takhle to dělaj až tuším od 2012. A nebo nějakej tuzér na starou plečku, což si skoro myslím, že to takhle nějak bude, protože si neumím představit, že by někdo kdo si koupí auto za půl až 1M šel a kradl píčovinu za 840,-.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Tak jsem měl dneska "závadu" na záruku :jelen: Už jsem měl dohodnutej i termín v servisu. Svítila mi kontrolka na palubovce ohledně hlídání jízdních pruhů. No a jak jsem telefonicky cestou do Olomouce hlásil závadu do servisu, tak jsme se dohodli na termínu a ptal jsem se, co bejvá za problém. Tak prej nějakej blbinec na volantu. OK, tak jsem zavěsil a hned si šel hrát a říkám si, sakra, však když nastavím jinou intenzitu, tak to kontrolně zavrní, tak mu volám znovu a že to co mi říkal to určitě není a co by to jako jinak mohlo být. A tak nějak jsme nakonec došli k tomu, že já vůl si to na páčce vypnul a jak to mám permanentně zapnutý, tak jsem nevěděl, že ta kontrolka mi právě hlásí, že jsem to vypnul :smich::wallbash: :lool: A bylo po závadě :jelen:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Teď jsem moc nejezdil, moc práce doma u NTB, ale už jsem na 38 tkm a pomalu mně čeká druhá servisní prohlídka. S autem maximální spokojenost, kterou kalí jen dementi co mému autíčku občas trošku ublíží, viz. též co se tady probíralo.

Tak nějak si to představuji, jen jezdit a sem tam to dát na pravidelnou servisní prohlídku a žádné řešení čehokoliv mimo servisní interval.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
    • BUBUTECH, vedel by si dat vyrobit 2ks tych gumenych veci ? Mam vsetky suciastky ale tie stople co tu mas model sa uz nikde nedaju kupit a nemam nikoho co by mi to vytlacil na 3d tlaciarni. Dik za odpoved.
×
×
  • Vytvořit...