Přejít na obsah

LED za obyc zarovky


Doporučené příspěvky

laugh.gif ja som tie ledky nasadil a spokojnost... tie predne obrysovkove dokonca vosli, a myslim ze az na doraz, lebo ta packa drzi pekne... voci nigtbreakerom mi pridu o dost viac do modra, ale ku xenonom by pasovali perfektne... na fotke som mal tusim prilis velku clonu, preto vyzeraju doslova modre, inak ale maju odtien ako vsetky ostatne, snad pomozu fotky, ajked nie su nic extra... pridaval som na fotaku iso az do zblaznenia ale stale to bolo malo

 

tie zadne 6 ledkove nad spz su podla mna v poriadku...ono su tam teraz nasikmo, ledva vosli, takze zrejme von svieti len jedna rada... na fotkach to pekne vidno, vobec to nie je ziaden svetelny pokruh, alebo urcite nie su silnejsie ako obrysovky... tie interierove som pekne vykuchal, odbabral som z nich odpor a uz sa nehreju palec.gif a o 2 mm som ich predlzil, kedze do dveri idu 38 a nie 36mm... predne obrysovky ani spztkove chybu nehlasia... akurat tie ploche ktore idu do kufra su nahovno :D kedze su spravene na presne opacku polaritu, a svietia iba ked su otocene smerom k stlpiku :D asi prepajkujem kabliky...

 

nechce sa mi to zas nahravat aj sem, takze nech sa paci, prelistujte si laugh.gifpivo.gif

http://fekino.rajce.idnes.cz/octavka#DSC_0020Large_1.jpg

Odkaz ke komentáři

@Gracho: kos som este nevyhodil, takze ich kludne mozem este vylovit :D ;)

 

@feki: takze sa ti tam tie parkovacky zmestili? Tak to je super, ale aj tak sa mi to moc nezda. Si si isty, ze mas tu paticu zacvaknutu celu vo svetle? :huh:

Akoze maju tie ploche opacnu polaritu? Nemas nahodou ty prehodenu kabelaz v lampickach? :rolleyes:

Odkaz ke komentáři

Tie by nemali. Mal som rovnake, len o jednu radu mali menej SMD a chybu nehlasili, len na moj vkus to moc silno svietilo :(

Potom som nahodil TIETO, chybu sice nehlasili, ale po case jedna prestavala svietit. Ked som ju vybral, tak som si vsimol, ze posobenim tepla sa na tom plosaku pomaly odlepuju spoje :angry:

Teraz som objednal TIETO, tak uvidim.

 

Este su na ceste aj nove do denneho svietenia TIETO :D ...marekczek ty ich tusim mas.

Odkaz ke komentáři

chybu by nemali hádzať.. len som zvedavý ako dlho ti vydržia lebo mne sa vždy predné parkovačky tak za 3-4 mesiace prehriali natoľko že tie odpory sa tým samé "odletovali" a odpadli takže začali vyhadzovať chybu.. :(

 

So smerovkami mám presne takú istú skúsenosť ako Kyselinka, boli slabé hlavne cez deň keď svietilo slnko skoro neviditeľné.. a vpredu je opačná polarita tak tam bez úpravy nefungujú.. ;)

Odkaz ke komentáři

prave ze si niesom uplne isty ci to zacvaklo na 100%, prvu som menil za sera a druhu uz za tmy, no podla hmatu som mal pocit ze to sadlo, aj podla polohy packy, aj podla toho ze to dost pevne drzalo ked som do nej buchal kontrolne prstami, no vizualna kontrola neprebehla :D no ta prva ledka je az skoro uplne na vonkajsom plaste...chybu nehlasia, ale ked to bude take zle,ze sa to bude odletovavat samo, tak by tam malo stacit priletovat paralene dalsi odpor, na tie vnutorne dratiky a malo by to byt v poriadku nie? konkretne na tychto obrysovkach je to otazka takych 15minut aj so zaizolovanim, akurat neviem aky odpor by bolo dobre zvolit palec.gif

 

s tou polaritou neviem ci je to chyba auta, alebo chyba ziaroviek, ale proste je to naopak :D tie sulfidky maju usmernovaci mostik, takze tam na polarite nezalezi

Odkaz ke komentáři

Mne prisli tie LED do smeroviek a svietili totalne slabo a hlasili chybu, takze leteli rovno do kosa :D :P

Takze som ich pre zaujimavost este poskusal a zistil som, ze chybu nehadzu. Pred tym ked som to skusal, tak to bolo na rychlo a zabudol som vytiahnut kluc so zapalovania :D

No najhorsie je to, ze su velmi slabe, ked bude cas, tak nahodim nejake video.

Inak som si vsimol, ze v noci ked hodim smerovku, tak mi jemne preblikuju LEDky v interierovom osvetleni :wallbash:

 

Su to tieto: http://www.ebay.com/itm/1156-BAU15S-21-SMD-Amber-Yellow-CANBUS-OBC-No-Error-Signal-21-LED-Car-Light-Bulb-/321123363710?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item4ac471ab7e&vxp=mtr

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 11 měsíců později...

Caute, ja som objednal tie parkovačky ako aj "feki" ale nie a nie zasvietit, skušal som ich aj otočit a stale nic. Skusal som vsetko mozne vytiahnut kluc zamknut auto, nastartovat a stale nesvietia akurat iba hlasi chybu vypalena ziarovka a pritom su to ledky s canbusom, objednal som pre istotu 4 kusy nech mam ked sa niektora odpali a nic ani jedna v parkovackach nesvieti. Zatial ich mam dve v kufri a dve v stropnej lampičke tam svietia bez problemov. Prosim poradte co spravit aby svietili aj v parkovackach. Dik

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Ake ledky by ste mi odporucili do zadnych svetiel (pre smerovky), aby nehadzali chybu a svietili silnejsie nez obycajne sklenky?? Pozeral som tieto http://www.svetzarovek.eu/p-40694/k-721/oranzova/cree-led-zarovka-bau15s-12-24v-30w-6x5w-oranzova/ alebo tieto https://www.autoledky.sk/Item/outer-led-zlta-osram-typ-bau15s-2014/ tie prve ale asi budu hadzat chybu kedze nie su can-bus a tie druhe asi budu slabsie nez tie s creed chipom nie??

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...