Přejít na obsah

kejml - OIII combi 1.8 TSI Elegance


Doporučené příspěvky

Kapitalista, který mne vykořisťuje, mi nadělil zmíněný vůz v bílé barvě a zárověň jsem využil možnost za slušný peníz odkoupit stávající OII FL ve stejné motorizaci i výbavové specifikaci.

Bo nový vůz je majetkem ALD, není dovolen tuzing.

Starý trochu vylepším, ale ne moc, nic významného mi nechybí.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o rok později...
  • o měsíc později...

Za 40.000 km už potřetí odtahovka.

2x SS / kessy systém, kdy nepomohlo ani odpojení baterie a nyní kontrolka motoru v Itálii.

Odvezli si to, opravili, po menším dohadování s asistenční službou v ČR že nic platit nebudu a auto chci vrátit na místo, odkud si jej odvezli, všechno nakonec dobře dopadlo a rodinná dovolená se povedla :-)

 

Jen přesně nevím, co tomu bylo. Svítila kontrolka, žralo to i trávu u cesty ale v nouzi to nebylo. Volnoběh lítal mezi 1,5 - 2,5 a motor jakoby občas šel na 3. Nefongoval tempomat. Při jízdě ale, kromě spotřeby, nic nenormálního.

S chlapíkem, který mi to přivezl, jsme společnou řeč nenašli, uměl italsky tak výborně, jako já česky, ale opačně to platilo stejně.

Stále říkal něco o "olio sensore", když mi dával podepisovat fakturu za opravu na 188 EUR.

 

Asi to opravdu taloši opravili, zpáteční cesta s plným autem byla za 7,1 / 100 při mírně zvýšené cestovní rychlosti.

 

 

Upraveno uživatelem kejml
Odkaz ke komentáři
  • o 9 měsíců později...

Kchár má aktuálně natočeno něco přes 55tkm, stále (1-2x týdně) padá do nouzáku a servis to neumí vyřešit, bo výpis závad je čistý a v servisu se to nikdy neprojevilo a ozývá se čím dál více zvuků jak z podvozku, tak zejména z interiéru.

Drnčení pod papundeklem na dveřích, vrzání a drnčení pod palubkou.

Asi pondělní auto ...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Opět závada SS systému. Bezprostředně po nastartování, ještě než jsem se stačil rozjet, se motor zastavil.

Zůstalo zapnuté zapalování a svítit světla. STartovací tlačítko (kessy) nereagovalo. Vlastně nic nereagovalo.

Svítící a odemčené auto jsem nechal na ulici a pádil na schůzku. Bylo to dva dny v servisu a "překvapivě" na nic nepřišli.

Auto má můj vykořisťovatel na operák, přistavili náhradní auto, v tomto směru plná spokojenost.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...