Přejít na obsah

špatné turbo nebo chip


Dáňa

Doporučené příspěvky

Zdravim v pondělý jsem byl v Berouně na chip s mojí octavii 1.9tdi 81kw ahf 99rok chlápek od tdichip mi na mé octavii naladil necelích 150 koní, a řekl mi že mám špatné turbo že mi tlačí víc jak 1.5 bar a že ani neví jestly to není náhodou o mnoho víc že mu to prý větší hodnoty už ani nedokáže ukázat, a tak přikládám výsledek měření jestly by se stoho dalo poznat jestly je to špatným turbem nebo je to špatně nachipované, je pravda že zátah je opravdu slušný od spoda ale pak to najednou houpne jako když to hodí nouzák a pak to začne tahnout ale už o trochu slabjejc ale o opravdový nouzák se nejdená protože motor vypínat nemusím při další sešlapnutí se koná zase značně silný zátah do sedačky stim že to chvíly tahne a pak jakoby ubere a už to jen tahne tak na 60 % a pak se to zas jakoby trochu vzpamatuje prostě divný pruběh výkonu nejvíc mi vadí ten velkej propad po prvním zatáhnutí byl bych rád za každou radu protože vyhazovat peníze za turbo se mi nechce :(

post-17645-0-30406000-1371676962_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Děkuju za váš názor takže to vypadá na špatný chip jestli sem to dobře pochopil ? je pravda že už před tím než jsem jel na chip tak mi tlačilo turbo podle mé diagnostiky co jsem s kámošem za jízdy logoval ve 2400 ot 2340bar a pak to hnedka šlo dolu na nějakých 1950 a mohl sem to točit až do 4000 ot a pořád kolem 1900až 1950 to už asi taky nebylo dobře nebo je to normální jev turba ? mne jde o to aby sem se zase netáhnul 200 km do berouna aby mne to znovu naladily a ve výsledku bych pak stejně musel reklamovat repasované turbo tak kdyžtak bych ho rovnou vyndal a poslal ho tam a nemusel bych se strachovat cestou že se mi někde rozletí a ted babo rad peníze už došly rak to vidim asi na reklamaci turba :wallbash:

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...