Přejít na obsah

Arnie (Schwarz&negger)


Doporučené příspěvky

Ahoj kluci a holky rád bych tady představil naše nové vozítko :pivo:

Jedná se o Superb combi, rok výroby 2013. Výbava Active + Drive a Drive plus.

 

VÝBAVA:

- Drive Plus (Bi-xenonové světlomety s funkcí AFS (Adaptive Frontlight

System), výsuvné integrované ostřikovače světlometů, dešťový senzor a přední mlhové světlomety s Corner funkcí, signalizace vzdálenosti při parkování vzadu, vyhřívání předních sedadel, bederní opěry v předních sedadlech (manuálně nastavitelné), rezervní kolo ocelové plnohodnotné, zvedák vozu, klíč na kola, bez sady na opravu pneumatik)

- Drive (rádio Swing, kola z lehké slitiny MOON 7Jx16, automatickou dvouzónovou klimatizaci, malý kožený paket a čtyřramenný volant, tempomat, palubní počítač s displejem MAXI DOT)

 

MIMOŘÁDNÁ VÝBAVA:

- černá Magic s perleťovým efektem

- boční airbagy vzadu s předpínači zadních bezp.pásů, hlavové airbagy a signalizace bezp. pásů

- el.ovládaná a vyhřívaná zpětná zrcátka, el. sklopná s automatickým stmíváním a vnitřními zpětným zrcátkem

- příprava pro telefon GSM II s Bluetooth

- elektrické rozhraní pro externí použití

 

- prodloužená záruka na 4 roky, do 60 000 km

- kola z lehkých slitin SPECTRUM 7Jx16 (namísto kol MOON)

- vyhřívané čelní sklo

- 3-ramenný kožený volant

- Bez označení motorizace

- sluneční clona s make-up zrcátkem na straně řidiče a spolujezdce s krytkou

- navigační systém AMUNDSEN+, 2-DIN

- mapové podklady - západní Evropa

 

Najeto 5 km. Navíc velurové koberečky, lakovaná maska i gril a nové znaky, navíc kola Luna 7,5Jx18 a v plánu je ještě multifunkční 3-ramanný volant, přední parkovací senozory a kontrola tlaku v pneumatikách.

 

 

Foto u prodejce:

post-195-0-16483000-1371993658_thumb.jpgpost-195-0-46845300-1371993674_thumb.jpg

post-195-0-50654400-1371993689_thumb.jpgpost-195-0-07101500-1371993707_thumb.jpg

 

Foto z přebírání vozu:

post-195-0-73824700-1371993746_thumb.jpgpost-195-0-19587800-1371993790_thumb.jpg

post-195-0-27369400-1371993808_thumb.jpg

Upraveno uživatelem pentadius
Odkaz ke komentáři

Pěkný, ať slouží, podle výbavy je to spíše už teda Ambiente, než Active :D

Multifunkční volant určitě doplň, je to pecka :palec:

 

Jak jsi zatím spokojen s Amundsenem? Za mě co do rádia, handsfree a konektivity médii super, jen nechápu aux přímo na rádiu. Navigaci vypadá taky pěkně, bohužel jsou dost problém mapy, mám tam teď verzi 0038, a tady na Moravě se PSČ moc nekoná, což je škoda, protože samotné navigování se mi líbí :(

 

Akorát ty černé kola nejsou moc podle mého gusta.

Odkaz ke komentáři

Máro, gratulace, nové auto je super vždycky, výbava má všechno podstatné a důležité, byla to skladovka? nebo čekala ve skladu na tebe? ;)

 

černá kola mi taky přijdou taková nijaká, asi bych raději šáhnul po leštěných .... co motor, bude se dopovat, ale nakonec proč? je to auto pro klidnou rodinnou pohodu a RSo si asi necháš, ideální kombinace :palec:

 

P.S. škoda že nemá elektrické otevírání pátých dveří, to je po vyzkoušení a zkušenostech k nezaplacení, takže bych plánované úpravy rozšířil ještě o tohle :D

Upraveno uživatelem jar_da
Odkaz ke komentáři

Máro, gratulace, nové auto je super vždycky, výbava má všechno podstatné a důležité, byla to skladovka? nebo čekala ve skladu na tebe? ;)

 

černá kola mi taky přijdou taková nijaká, asi bych raději šáhnul po leštěných .... co motor, bude se dopovat, ale nakonec proč? je to auto pro klidnou rodinnou pohodu a RSo si asi necháš, ideální kombinace :palec:

 

P.S. škoda že nemá elektrické otevírání pátých dveří, to je po vyzkoušení a zkušenostech k nezaplacení, takže bych plánované úpravy rozšířil ještě o tohle :D

 

Jardo, ty jseš fakt ostřílenej matador, vše je jak píšeš B) Vosička mi zůstává, abych nemusel jezdít autobusem :D Jen to nebyla skladovka, ale bylo to na objednávku. Elektrické otevírání kufru jsem taky zvažoval, ale nakonec jsem se rozhodnul, že ty peníze raději "projedu v naftě". Je to sice dobrá machrovinka a vzpěry už prý nejsou tak kazové, jako byly ze začátku, ale přišlo mi to už hodně peněz za takový doplněk. Mně se černá kola na autě líbí a navíc to pěkně dokresluje styl "smutečního vozu", ale ve vnitřku je pořád samá legrace :)

 

Nádhernej, tak ať slouží

 

Díky Peťo i za Tvůj poradní hlas :worthy:

 

Krasavec, jen ty kola bych raději nechal původní, ale mě neříká pane, takže Marku, ať spolu najedete spoustu kilometrů bez potíží :palec:

 

Díky Peťo, to víš rodinka se rozrůstá a Fabie by opravdu nestačila (prostorem, výkonem ano) :D

 

Pěkný, ať slouží, podle výbavy je to spíše už teda Ambiente, než Active :D

Multifunkční volant určitě doplň, je to pecka :palec:

 

Jak jsi zatím spokojen s Amundsenem? Za mě co do rádia, handsfree a konektivity médii super, jen nechápu aux přímo na rádiu. Navigaci vypadá taky pěkně, bohužel jsou dost problém mapy, mám tam teď verzi 0038, a tady na Moravě se PSČ moc nekoná, což je škoda, protože samotné navigování se mi líbí :(

 

Akorát ty černé kola nejsou moc podle mého gusta.

 

Ahoj Sire, tvoje vlákno jsem také hodně študoval, než jsem si ho objednal. Díky Ti za nenápadné rady a postřehy, stejně jako Lukemu288 apod. Ovšem moc Superbů tu na fóru není, ikdyž je to tím, že většina těchto aut jsou manažerské vozy firem nebo z leasingových flotil :(

 

Amundsen je skvělej, volání s HF je taky bezva. Ještě dodělat tu multifunkci. Snad to bude brzo. Víš, když jdeš z Fabie do Superba všechno je rázem skvělé a kolosální, jen snad ten motor trochu pokulhává za Vosičkou :D

Upraveno uživatelem pentadius
Odkaz ke komentáři

Zažil jsem těch přechodů několik z FI do OII, z OII do SII (a z SII holátko do SII s výbavou :D), a teď i několikrát týdně FI -> SII a je to tedy rozdíl. U mě ještě umocněný v tom směru, že fabka je 1.4 :lool:

 

Z toho HF jsem úplně hotový, bych pořád volal. Jen mi vadí jedna věc, že když je z výroby MF volant, tak není ovládání PP na páčce, jsem na to dost zvyklý, nevím, proč není to i to. V tomto to budeš mít lepší, když to budeš dodělávat později. :palec:

 

Jinak jaké moje vlákno? Žádné nemám :D

Odkaz ke komentáři

Jinak jaké moje vlákno? Žádné nemám :D

 

Aha, tak to jsem myslel to vlákno, kde prodáváš svůj vůz a pak jsi hodně psal v tématu o volbě motoru pro SII. Jsem si to spletl :)

 

Pekná kara jen ji trochu vylepsit a bude to super

A jaky tam más ten motor :rolleyes:

 

Jj, na drobném vylepšení se pracuje. Ten tvůj multifunkční volant je původní nebo jsi ho dokupoval? Líbí se mi na něm ta stříbrná plaketka SuperB.

 

P.S. třmeny a znaky udělají na autě hodně, ale víš že máš pneu jen s hmotnostím indexem 92?

Odkaz ke komentáři

Aha, tak to jsem myslel to vlákno, kde prodáváš svůj vůz a pak jsi hodně psal v tématu o volbě motoru pro SII. Jsem si to spletl :)

 

Jj, na drobném vylepšení se pracuje. Ten tvůj multifunkční volant je původní nebo jsi ho dokupoval? Líbí se mi na něm ta stříbrná plaketka SuperB.

 

P.S. třmeny a znaky udělají na autě hodně, ale víš že máš pneu jen s hmotnostím indexem 92?

Je to tak, jsem rozlezlý po celém fóru :D

 

18" mají v techničáku jen 92Y, taky jsem se divil, ale je to tak. Stejně jako můžeš mít hmotnostní index 93 na zimních R17 205/50. Je dost škoda, že tam nejdou zimní nějaké s 91H.

Odkaz ke komentáři

Díky Ondro, ale určitě by to zajímavý nebylo, protože to řídila Romanka :D

 

Marku gratulace, nadherny povoz;-). At slouzi tak jak ma a nezlobi

 

Díky Jirko, měl by nezlobit, protože záruku mám jen do 60 000 km B)

 

Máro: gratz :) Dobrý výběr barvy,slušná výbava :) Tak at to slouží co nejlépe a minimum návštěv u pana doktora :pivo:

P.S máš u mě pořád tu náchodskou RZ v garáži :)

 

Díky Romane, prosadit jsem si mohl jen rodinný vůz :)

Upraveno uživatelem pentadius
Odkaz ke komentáři

Jardo, my mámě doma hraček že nevím co s nimi. Ne vážně, žlutínek je v pohodě, takže se s ním bude drandit "po Ol@fovsku" do 250 000 km a pak se uvidí. Však není všem dnům konec.

Každopádně nelituji, že jsem šel zase do nafty, protože ta spotřeba se kterou to umí jet je nádherná. I když samozřejmě vím, že PP kecá.

Odkaz ke komentáři

No pozor, jak který PP kecá, ten obyčejný co jsem měl v bílem SII kecal tedy řádně, dlouhodobá 4,9l/100km, reálná o litr více. Dojezd na nádrž 850-950 km.

Maxidot co mám teď naopak ukazuje přesně, dlouhodobá 5,9l/100km, dojezd stejný jako u bílého.

Běžné jezdím okolo 5,5l/100km, když jsem jel pilku z Ústí po D8 a D1 tak to ukazovalo 6,5l/100km, což sedělo i podle tankování.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...