Přejít na obsah

Arnie (Schwarz&negger)


Doporučené příspěvky

  • o měsíc později...

volant :palec: :palec: co je na tom predku jinak ? ramecek masky v laku?

EDIT: mozna znak

 

Ee Ondro, ten už tam byl ... zkus to ještě. První příspěvek o Arniem Ti napoví ;)

 

ten znak na tom bagu uz jsi tam mel nebo jsi ho nejak vymenil :rolleyes:

 

Tato verze mě taky napadla, ale na přebalování airbagu jsem málo odvážnej. Děti přebalit, to jo, ale šťárat se v airbagu, když s tím jezdí to co je mi nejdražší, to jsem fakt nechtěl :D

 

Ten airbag jsem koupil a za hodně slušnou cenu.

Odkaz ke komentáři

Problém je podle mě v tom, že to stálým tónem pípá už 30 cm od překážky, což je tedy dost, takže stejně těch posledních 30 cm musím jít na odhad. Takže když cpu auto podélně do mezery, která je tak akorát na něj, tak je to za asistence stálého tónu. :D

Že to vidí obrubníky je fajn, to jo.

Odkaz ke komentáři

Problém je podle mě v tom, že to stálým tónem pípá už 30 cm od překážky, což je tedy dost, takže stejně těch posledních 30 cm musím jít na odhad.

souhlas, je až zbytečně předposranej. bohužel v servisu mi to nějak nedokázali přenastavit, aby to řvalo třeba až na 10ti cm.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Některé SII po FL už mají zase jen hmotností index 91, nechápu. Asi to někdo mění podle nálady.

Jinak já mám jako zimní 16" Vega z OII, ale příští rok bych je docela rád vyměnil za nějaké origo na SII, protože už začínají být dost olezlé a hlavně nejsou úplně podle TP, jsou o půl palce širší :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Já nikde nepsal, že to bude vypadat takhle. Jen jsem upozornil, že černý auto se nelíbí jen mně. Podle mě je ten Superb zajímavý. Např. hrozná drbačka musela být ta montáž toho DRL z E-klasse do mlhovek ;-) Spíše jsem uvažoval o tomhle:

 

post-195-0-41066600-1390312820_thumb.jpg

 

 

Upraveno uživatelem pentadius
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...