Přejít na obsah

Arnie (Schwarz&negger)


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Lancelot:díky pane, s ohledem využívání vozu manželkou a dětmi, jsem sám překvapenej jak mu to pořád sluší ...

Vážení, jen tak z legrace jsem vyzkoušel na stránkách OC klubu odkaz na kontrolu motoru z aféry "Dieselgate" a jsem zděšen. Dle informací z médii jsem si byl jistý, že dle kódu motoru (CFGA) se "o můj motor" nejedná. Ale opak je pravdou. moc by mě zajímalo co mají v plánu s mapou řídící jednotky dělat :pest:

Odkaz ke komentáři
  • o 9 měsíců později...
  • o 6 měsíců později...

Konečně jsem se k tomu dokopal ... uhádnout změny na vizáži vozu nebude těžké ;)

Jsou celkem 3 a jednu uhádnou asi jen klubáci "Crake" a "michaell", protože není na první pohled vidět :D

Mj. jim tímto ještě jednou děkuji.

 

P.S. dálniční známka nebo plná nádrž to rozhodně není :lool:

post-195-0-12562500-1488565371_thumb.jpg

Upraveno uživatelem pentadius
Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Právě jsme s Arniem urazili krásných 82 000 km. Nejspíš bychom byli dávno za 100 000 km, kdybych ještě "nepásl" Audinu :laugh:

Olej dělám jednou ročně nebo po 15 000 km, ale většinou to stihnu za rok.

Loni jsem nechával repasovat Luny, ale nevím jestli se to povedlo. Chlap mě tam narval do komaxitu nějak moc "perleti" a vypadá to divně. Však uvidíme.

Jo a letos mám připravený nový letní gumy. Budou to Michelin PS2. Docela se na ně těším, je to prý dobrá guma.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Koukám na auto a koukám, že máme skoro stejnou výbavu. Nebo aspoň já mám dle tehdejších ceníků Active s téměř maximální příplatkovou výbavou krom vyhřívaných sedadel. Moc mi nejde na mysl, proč to původní majitel navolil právě takhle, proč rovnou nešel třeba do vyššího stupně. Byl tady nějaký důvod, proč zrovna taková výbava (cena, absence chromů..)?

Odkaz ke komentáři

V urcitou dobu byla tato vybava u vybavoveho stupne Activ uplne zadarmo. Byly to dva balicky v cene 0,- Kc. Dokonce i metaliza byla zdarma a ja protoze jsem vedel, ze chromovy paket okolo oken je az od vybavy Ambition, sel jsem do cerne metalizy, aby ty okna bez chromu pekne zapadla. Vim ze v tuto dobu se nakoupilo hrozny mraky vozu na operak s motorizaci TDi a pohonem 4x4, protoze se to jednoduse vyplatilo.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...