Přejít na obsah

◘ Myšákova černá slepice ◘


Doporučené příspěvky

Roberto: to byla taková rychlovka, mytí po nývratu z dovolené... Ale díky za pochvalu :palec:

Myš: Musíš šetřit, no :D Věř mi, že spotřeba je opravdu malá. Na Octávce to napatláš opravdu všude, tak pokud si od kluků z DS budeš něco objednávat, tak si to přihoď do košíků. Jinak autíčko máž jak ze žurnálu, fakt pěkné, decentní. Ta černá maska tomu fakt sedí ^_^

Odkaz ke komentáři

Co se týče tech harmonik u dveří... zkus použít "tradici" - http://www.detailingshop.cz/osetreni-pneu/905-valetpro-classic-tyre-dressing-500ml-osetreni-pneu.html

Dá se koupit i 5l kanistr což cenu dost srazí...

 

Dneska jsem zrovna aplikoval.

tradice.jpg

 

Je výborná na gumy, pryže a plasty. Na octávce se celkem upotřebí. Nanáší se štětcem, což hodně věcí ulehčuje :palec: Přijde mi to je něco se člověk musí mít.

Po aplikaci tradice je fajn to po jisté době až se vstřebá, přejet mikrovláknem. Stáhnou se tak "mokré" zbytky a je to spíš pololesklé a vypadá to přirozeněji.:) Občas to tak udělám i na pneu.

Odkaz ke komentáři

hmm v Zamberku se nepodivam, u nas se zrovna jede ten vikend Barumka a tu si zkratka ujit nenecham :-)

musis pridat jeste vic fotek :-D

 

pátek Žamberk, sobota - neděle Barumka :jelen:

Radime já právě objednávala nedávno, takže si kdyžtak počkám na žamberk a vezmu to tam, uvidím

 

mikku no tak je to jen seriofka, co na ní pořád fotit :D :D

 

Obdivuji to odhodlání v takových vedrech něco dělat na autě :D ale máš to krásné a s těmi harmonikami mám stejný problém, mám je úplně šedé. -_-

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

tyjo Avanti, proč mám takový menší okýnko a nevím kam si tě z vw-c zařadit blush2.gif

 

ale jak píše Roberto, je to taková gumová nálepka ^_^ , akorát já byla akční a to staré logo jsem dala pryč :D :D

 

Já sem tam byl v sekci mkIII (celkem 3 stroje), ale chvilku i v sekci Scirocco II. A co tvoje šíro? Ještě ho máš?

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...
  • o 5 týdnů později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...