Přejít na obsah

◘ Myšákova černá slepice ◘


Doporučené příspěvky

Pecka Pecka Pecka, je vidět že i seriovka může být fakt hezká. A to jsem vždy chtěl nějakou úpravu ať se můžu odlišit od ostatních :D

 

Ale je vidět že takhle je to fakt paráda. A podvozek super, je vidět že ta Octa je fakt v dobrých rukou. Po Tobě koupit auto je to samé jako vyzvednout nové v salonu.

Odkaz ke komentáři

Mys super to je....dlhsie som tu nebol...... Volant je krasna vec....sam ho chcem do Supa..... Podvozok AP dobra volba....mal som ho na RS a teraz ho mam na Superbe....... Spokojnost....predok v klude skrut na.Maximum...... Mal som to na RS skrutrne predok na max a zadok som nechal rezervu......

Odkaz ke komentáři

Robí jj hezka seriovka, ja prave upravy ani moc nechci [emoji4][emoji1365]

 

Myslim ze po tom vsem spolu asi umreme nebo dokud nas stk nerozdeli [emoji848][emoji23][emoji23]

 

 

Stenly jako jak sem z volantu mela strach tak super a ani mi neva ze nefunguje mf [emoji1303][emoji2]. No predek na max prave neni ale uz tam moc mista neni, tak uvidime jeste [emoji4][emoji848]

 

 

....něco se chystá [emoji8][emoji8][emoji8]

 

aee3c339ddc73580b1d5cec094e4f0d0.jpg

 

b216a5dd54a60d7bbed61bd36e0bf7d8.jpg

 

4c15a3d18751c182e1b2583d55a988b9.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...

Robí: už to tak mám víc jak 2 roky a zatím to je v pohodě, a vzadu sem to natvrdo lepit nechtěla už jen proto, že sundavat to byl hroznej dojeb :-D...a co se týká fotek, tak sem myslím je posílala do kalendáře pro rok 2018, ale nevím zda to k něčemu bylo :D :D

 

Lukyn19: děkuji, fotograf děkuje za chválu :)

Odkaz ke komentáři

Robí: už to tak mám víc jak 2 roky a zatím to je v pohodě, a vzadu sem to natvrdo lepit nechtěla už jen proto, že sundavat to byl hroznej dojeb :-D...a co se týká fotek, tak sem myslím je posílala do kalendáře pro rok 2018, ale nevím zda to k něčemu bylo :D :D

 

Lukyn19: děkuji, fotograf děkuje za chválu :)

 

 

Máš prosimtě odkaz odkuď jsi objednávala? Já jsem hledal ty pásky a většinou píšou lidi špatné recenze. Tak když máš dobrou zkušenost tak bych to co máš objednal taky.

 

V kalendáři jsem tě neviděl. Minulý rok to jo, ale letos ne. Nevadí, budeš příští rok, když ono těch aut je tolik hezkejch :D

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Diky a jsem rada ze se libi

 

Robi mat to odtud http://www.obautodily.cz/originalni-3m-paska-suchy-zip-2-5-x-50-cm-dual-lock-1-kus-5323cz147/

 

Nevadi, nemuze bejt moje auto porad i kdyz skoda kdyz to jsou profi fotky, ale tak treba za rok [emoji4][emoji848] treba nikdy nevadi

 

 

Košine joo koncovky, rikam si uz 2 roky, ze je zkusim necim vylestit, ale... [emoji23][emoji23]

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Diky a jsem rada ze se libi

 

Robi mat to odtud http://www.obautodily.cz/originalni-3m-paska-suchy-zip-2-5-x-50-cm-dual-lock-1-kus-5323cz147/

 

Nevadi, nemuze bejt moje auto porad i kdyz skoda kdyz to jsou profi fotky, ale tak treba za rok [emoji4][emoji848] treba nikdy nevadi

 

 

Košine joo koncovky, rikam si uz 2 roky, ze je zkusim necim vylestit, ale... [emoji23][emoji23]

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Díky díky, objednám :-)

Odkaz ke komentáři
  • o 5 týdnů později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...