Přejít na obsah

Seat Exeo ST


Bárty

Doporučené příspěvky

Tak se taky přidávám k uprchlíkům od škodovky k seatu :rolleyes:

pořídil jsem Seat Exeo 2.0tdi vyroben 3/2010

momentálně necelejch 40tkm najeto

 

je to v podstatě Audi A4 B7 s jiným zadkem a předkem ale modernější výbavou

 

výbava je asi maximální krom el.sedaček a kůže což sem neměl v požadavkách při výběru

jinak je tam:

 

navigace

climatronic

výhřev sedadel

př. + zd. parkováky

bi-xenony

multi volant

tempomat

sklopný zrcátka

barevnej maxidot

Bose sound a další bejkárny

ale hlavně to má střešní okno už bez toho auto nechci :lool:

jinak škodováci asi poznaj superbácky siriusy

 

 

přesedlal jsem s auta který mělo 180kw (octavia II rs je taky tady na clubu) na auto který mělo 240kw a pohon 4x4 (subaru STI na zimu dobrá hračka)

do auta který je komfortní až to hezký není ale holt je to nafta a výkonem moc nepřekypuje

ale já jsem spokojenej myslim že chip určitě nějakou parádu nadělá ale ještě na to nebyl čas

 

jinak plánované ůpravy určitě jsou :

dodělat komplet sport paket (zadní nárazník už tam je)

folie na okna

již zminovaný chip

19 alu + zatím pružiny

lesklá střecha + spodní lišty dveří a zrcátka

koncovky výfuku a dál se uvidí

 

tady jsou nějaký fotky jak Exota tak předešlejch aut

 

post-16099-0-52089200-1373478612_thumb.jpgpost-16099-0-37476600-1373478628_thumb.jpg

post-16099-0-19195600-1373478640_thumb.jpgpost-16099-0-53967800-1373478652_thumb.jpg

post-16099-0-96732400-1373478662_thumb.jpgpost-16099-0-54589900-1373478760_thumb.jpgpost-16099-0-66192100-1373478790_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

hele nechci škodovku nějak hanit ale poslední dobou se její kvalita zhoršila dle mýho názoru

fakt sem si vždycky myslel že seat je postavenej ze zbytků co ve fabrikách ve VW-group zbyli ale fakt sem na seata změnil názor oproti superbu co sem měl možnost porovnat tak jednoznačně odhlučnění a jízdní komfort je někde jinde alespon teda v tom exeu

 

jinak je to 2.0TDI 105KW motor audi :D

 

octávku jsem prodal už minulej rok v létě proto moje téma utichlo místo toho jsem v září pořídil Stíčko a odjezdil (spíš odprasil zimu) a ted sem se rozhodoval co koupit dost jsem přemejšlel i nad octavií 3 ale prostě mě to auto nějak odradilo svojí chudostí oproti dvojce co sem měl taky přicházel v úvahu superb ale těch tady jezdí dost a pak sem měl možnost koupit tohle chvíli jsem nad tím taky váhal ale nakonec sem se rozhodl a nelituju toho až to bude ve sport paketu tak to bude jedinečný auto viz foto :rolleyes:

 

post-16099-0-15626900-1373482288_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Však ano.ten úbytek lidi neni vůbec náhoda.

 

Před týdnem jsem se bavil s prodejcem Škodovek a sám se mi přiznal že ty trojkovy Octávie berou především firmy což je pravda když se podívaš i sem na forum tak se daji spočítat na prstech jedné ruky což je teda smutny.

 

Já bych do Supu šel ale přijde mi hodně usedlý,spiš pro starší pány :D Vážně jsem uvažoval nad 125kW ale ten novější model.

 

Myslím žes udělal dobrý výběr.Moc se mi líbí zadek toho Tvého vozitka,předek už je slabší ale máš to nové tak neni co řešit.Jen jezdit a užívat vůní nového vozidla.At Ti to slouží sousede :palec:

Odkaz ke komentáři

Určitě to nebude náhoda ten úbytek lidí

 

já přemýšlel spíš nad supem 2.0TSI ale tam byl pouze automat a ten já prostě nesnesu

furt musim mít převodovku pod kontrolou :D

 

 

myslím že sem vybral dobře prozatím jsem spokojenej ale musím doladit ten předek auta k obrazu svému

 

každopádně bychom se mohli někdy sejít v hradci zkus mě napsat až pojedeš třeba na OMW že bych přijel na kus řeči a obhlédnout toho tvýho modrýho žraloka :palec:

Odkaz ke komentáři

Tos napsal pěkně s tim žralokem :wub: Je to žralok se všim všudy :D

Dobře,o vikendu bych měl být v HK,pojedu pro děcka na tábor tak to nějak skloubíme a dáme kouřovou na OMV u FN.V kolik Ti to vyhovuje? V 11 hodin v sobotu? Zkusim napsat do srazu a třeba se připoji i vrchni leštič Hynek :D lidivý vypravěč TomasB a šefik Jarda :) s Myškou a Markem.

Odkaz ke komentáři

a co se zhorišilo. oct 1 byla co podle vás co, audi a8? myslím že určitě ne....

nemůžu si pomoct, ale ten tvuj seat je taky slepeina z koncernu jako celá škodovka logicky... nevím co se ti na superbu nelíbilo, něco jsem s ním taky najel a dobrá spokojenost. kup si superba v benzínu a v sedanu a hned se člověk odliší, každej kupuje dehet a uchylného kombajna

 

je logické, že nová auta kupují dnes hlavně firmy, co na tom nechápete? řekni mě, kolik lidí z fora má uplně nové auto, to bude tím že tady asi nejsou kokty 3 a ani se nedivím, ja bych novy auto nechtěl taky, vyjedeš z obchodu a hraješ sportku....

 

sup pro starší pány, mě 191kw přijde hodně solidní a ty bys chtěl stejně automat Romčo, tak by ti nevadil

 

jinak seat pěknej, ale 4 kroužky jsou hezčí, to mě nikdo nemůže vymluvit palec.gif

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

Marekczek - Prostě dle mýho názoru se škodovka co se týče kvality i zpracování pohoršila je to pouze můj názor každej máme svůj rozhodně se kvůli tomu nebudu sněkým hádat to ne !!

 

octavia 1 je zlatý auto proti tej bych rozhodně nic neměl

 

superba bych koupil asi jedině v kombiku v sedanu se mi nelíbí ten zadek u předafceliftu

a 3.6 v superbu si může dovolit snad jen někdo kdo nenajede desetitisíce kilometrů ročně jako já nebo někdo koho netrápěj desítky tisíc v benzínu

 

 

 

Ol@f - celkem by mě zajímalo kolik se jich v čr prodalo myslím že se to nebude počítat ani na 1000. kusů

 

Dakie - mě se víc než exeo líbí snad jen novej leon v FR jinak ano exeo je hezký jen díky platformě a4 :)

 

jinak všem děkuji za pochvalu

Odkaz ke komentáři

nevim pocet kusu, ale co jsem se bavil s par prodejci tak oni prodavat chteli a o auta byl zajem ale posledni rok a pul nebyla vule ty auta do CR dodat. V podstate jim nezbyvalo nic jine nez prodavat co meli na showroomech.

 

EDIT: cece tak jsem si dal tu praci a registrace byly

 

2009 - 79 kusu (58 nafta)

2010 - 104 kusu (82 nafta)

2011 - 33 kusu (27 nafta)

2012 - 35 kusu (31 nafta)

Odkaz ke komentáři

taky si myslím že je to kompletní registrace všech vozidel ne jenom nových to by pak ten registr trochu pozbýval smyslu

 

ano 3.6 koupíš o 100 levnějc ale prostě bych to asi nevyužil a 4kolku nepotřebuju a nedělaj manuál kterej sem chtěl což bylo pro mě zásadní ale jinak výkonu má ten motor dostatek

Odkaz ke komentáři

Gratuluju ke koupi! Urcite nebudes litovat kamarad ma taky Exeo sluzebaka stejny motor, akorat sedana a uz tam nejakych tech 150 tis kma to bez caviku :D

A s tim co pises co se tyce hluku muzu jen podepsat, konstrukcne je totiz stara A4ka furt lepe odhlucnena nez kterakoliv kolebka z koncernu na golfovym podvozku, k tomu bohuzel patri i passat ci suerb. Kvalita zpracovani atd ted uplne tak hroznou u Skody nevidim, ale bohuzel musim rict ze Skodovky se mi od Fl 2ky Octavky vubec nelibi, bohuzel :(

a proto taky pri dalsim autem budu mnenit lagr :lol:

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...