Přejít na obsah

Seat Exeo ST


Bárty

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Dík vašku jinak další střípky sport paketu budou příští týden

má dorazit přední nárazník a stříška na páté dveře + facelift xenony :rolleyes:

 

jinak provozní náklady jsou kvůli přední nápravě určitě vetší ale jelikož mám autoservis tak si sem schopnej vše udělat sám za jinou cenu než normální člověk

Odkaz ke komentáři

Holt odešlo stavoval se u mě kamarád a má dvojkovou octávku co měla 20000km najeto a odešlo ložisko na pravým zadním kole vše na záruku vyměněno byla to čtyřkolka

asi se to občas stane výrobní vada

 

Jinak budíky jsou z A4 Cabrio

 

Honzo dopasování vypadá v reálu dobře asi to klame z fotky

Odkaz ke komentáři

Ty tvary předního nárazníku radši ani nekomentuju

Spíš se divim že třeba neměl seat možnost výběru toho sport paketu už z výroby myslim že by to byla pro kupující dost lákavá nabídka

 

Mě už schází pouze přední nárazník který už je na cestě z polska tak snad tento týden :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Kluci rád bych udělal nějakej větší sraz lidí z okolí hradce a poznal vás jen je to o domluvě.

Jinak v hradci sem celkem často.

Romariooo dnes sem viděl podobnýho žraloka u nás v kostelci na zámku nebyl jsi to ty?

V pardubicích se taky občas nacházím ale minulej týden sem tam určitě nebyl.

 

Jinak dnes trocha toho focení až sem zapadnul a muselo se tahat. :lool:

 

post-16099-0-12810600-1382985499_thumb.jpgpost-16099-0-74819600-1382985532_thumb.jpgpost-16099-0-36050600-1382985554_thumb.jpgpost-16099-0-15635100-1382985578_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 5 týdnů později...

Tak dneska přišli další části puzzle do naší skládačky !!!

 

post-16099-0-45088800-1385660103_thumb.jpg

 

 

No a taky už nějaký ty vychytávky na příští sezonu v podobě

 

BBS CH 8,5x19 ET35 235/35 R19 Za což patří dík uživateli Vassek !!!

 

Eibach Pro-Kit abych neměl vysokou kozu uvidíme jestli ještě neseženu nějakej štelovák :rolleyes:

 

post-16099-0-81445400-1385660346_thumb.jpgpost-16099-0-08582000-1385660366_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

KRASAVEC !! :palec:

hele nechci škodovku nějak hanit ale poslední dobou se její kvalita zhoršila dle mýho názoru
fakt sem si vždycky myslel že seat je postavenej ze zbytků co ve fabrikách ve VW-group zbyli ale fakt sem na seata změnil názor oproti superbu co sem měl možnost porovnat tak jednoznačně odhlučnění a jízdní komfort je někde jinde alespon teda v tom exeu

jinak je to 2.0TDI 105KW motor audi biggrin.gif

octávku jsem prodal už minulej rok v létě proto moje téma utichlo místo toho jsem v září pořídil Stíčko a odjezdil (spíš odprasil zimu) a ted sem se rozhodoval co koupit dost jsem přemejšlel i nad octavií 3 ale prostě mě to auto nějak odradilo svojí chudostí oproti dvojce co sem měl taky přicházel v úvahu superb ale těch tady jezdí dost a pak sem měl možnost koupit tohle chvíli jsem nad tím taky váhal ale nakonec sem se rozhodl a nelituju toho až to bude ve sport paketu tak to bude jedinečný auto viz foto :rolleyes:

attachicon.gifdsc0181mf.jpg

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...