Přejít na obsah

Výměna přídavného brzdového světla O II Combi


milossek

Doporučené příspěvky

  • o 7 měsíců později...
  • o měsíc později...

musí se nejdřív sundat spodní, pod ním je na dva šrouby chycený vrchní plast. Světlo jsem vyměnil v pohodě. Je to pár měsíců, a už mi prasklo znova :pest: . Při pohledu z venku vlevo. Prasklo uplně ve stejném místě jako původní. A to jsem ho přitáh s citem.

No já to mám taky prasklé. Když jsem ho sháněl použité tak v 90% jsou popraskané na stejném místě a to u trysky odstřikovače. Osobně si myslím,že to je nějaká výrobní vada. Když jsem viděl tu cenu za nový, tak jsem vzal vteřiňák a je to opravené. To by se to mohlo kupovat tak jednou do roka nové.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...

Začalo to praskat kolem trysky ostřikovače. Při mytí auta jsem zjistil, že se to světlo nějak hýbá až mi zůstalo v ruce. Ale při montáži nového jsem zjistil, jestli jsem předtím málo nedorazil koncovku hadičky na trysku ve světle a ta koncovka se neopírala o výstuhu dveří. Jsem ji nastrčil a cvakla, ale světlo nešlo pořádně usadit. tak jsem ještě pořádně zatlačil na tu koncovku a ona ještě víc dosedla na trysku a světlo pak krásně sedlo do dveří. Možná jsem si ho odpravil špatnou montáží, ale proč prasklo originál z montáže ve fabrice? A asi nejsem jediný.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...

Ahoj, řeším trošku jiný problém a to že mi tohle přídavné brzdové světlo nesviti, včera jsem zkoušel když jsem na to světlo poklepal tak svítilo ale jen než jsem někam jel pak asi vlivem vibrací atd přestalo zkoušel jsem tedy dnes ho vymontovat rozpojil jsem kontakty spojil a svítilo to myslel jsem že byly kontakty jen nějak uvolněné no, ale po jízdě to dělá zase ten jistý problém nesvítí poklepu svítí nenapadá vás co s tím ? Napadlo mě koupit teplem smrstovsci buzirku která by tomu zabránila snad vypadnout nebo nějak jinak dělat neplechu děkuji za pomoc

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
    • BUBUTECH, vedel by si dat vyrobit 2ks tych gumenych veci ? Mam vsetky suciastky ale tie stople co tu mas model sa uz nikde nedaju kupit a nemam nikoho co by mi to vytlacil na 3d tlaciarni. Dik za odpoved.
×
×
  • Vytvořit...