Přejít na obsah

Das Auto mit Luft aneb prostě touareg ...


Ol@f

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

jj, modra folie od novoty. Mozna by to chtelo ucesat, ale k tomu jsem se jaksi nedostal. Chci tam koupit plastovou vanu ale vsude samej kus z Polska a do Zubri jsem se jeste nedostal.

 

Auto dostalo dneska vetsi peci, komplet osetreni interieru, balzam na kuzi. Karoserie clay, resin a HD od autoglymu, resin sel i na kola a cerne leskle listy v interieru.

Odkaz ke komentáři

neplaste maji dve varianty pohonu 4x4:

 

- tu co mam ja a te rikaji - Permanentní pohon všech kol "4Motion" - mezinápravový, samosvorný diferenciál TORSEN

 

- to co je v Cechach ve vybave nazvane Terrain Tech - Permanentní pohon všech kol "4XMOTION"

- zentrální diferenciál

Odkaz ke komentáři

v podstate ano chtel jsem R-Line uz od zacatku a predpokladam ze se nedostanu do situace kde mi 4XMotion bude chybet.

 

EDIT: a mam pocit ze by to s 4XMotion vyslo o dost draz pac spousta vybavy byla primo v zakladu

tak v tom případě jo. Jen počítej s tím, že když budeš někde stát na mokrý louce a ještě k tomu v rygolu a budeš mít dvě prokluzující kola, tak s tím moc neuděláš. :( Musíš jen počkat, zda se elektronika správně přizpůsobí :huh: občas trošku nestíhá s "přepočítáváním"... vyzkoušeno na Passat Alltrack a Turek Hybrid.

Odkaz ke komentáři

vidím čtyři jagery a dva jeleny :) , kua, že bych včera chlastal? ..... ty flašky půjdou do podpisu a jejich počet bude hodnost závislá na praxi :lol:

 

To jde. :)

 

jinak opravdu na pohodu, bez dálnice to je za 7,5, cca 100 km/h a předjet když to jde, což je skoro pokaždý :D a pak zase klídek kilčo

 

 

Odkaz ke komentáři
  • Ol@f locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...