Přejít na obsah

Das Auto mit Luft aneb prostě touareg ...


Ol@f

Doporučené příspěvky

Ignorace lidi na parkovistich je bohuzel strasna - zrovna nedavno jsme se o tom bavili s Petrem, kdyz jsme obchazeli zlataka... I kdyz zaparkujes daleko od vchodu a na nejvic prazdne misto, tak kdyz se vratis, tak mas na sobe nekoho nalepeneho a jeste pokud mozno s novym dulkem...

Ale fakt krasna prace. Mam rad, kdyz se lidi o auto poctive staraji i kdyz to neni vylozene vikendova lestenka, ale bezne pouzivane auto...

Taky to ale znamena, ze pracujes v rozumnem kolektivu. Kdyz jsme koupili Hrocha, tak prvni co bylo, tak to hned v garazich nejaky dobrak zene objel klicem. A to same me s Fordem :-/

Upraveno uživatelem Mezonek
Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...

No ja jsem jednim slovem unesen, to je kára jako prase uchcavam z toho jak to automaticky naklání natáčí přepíná a kdo ví co ještě světla. Jsem strasne rad se ta cesta byla z poloviny po tmě naprostej orgasmus. K tomu adaptivní tempomat, pustena ventilace sedacek, otevřena panorama a podvozek na komfort. Tohle je fakt kus mrdozni techniky.

 

 

No tak dnes na den presne mame 4 leté výročí, najeto je 135 xxx km, coz jsem teď tak orientacne spocital na cca 500 000 Kč za naftu

 

Proběhla i výměna oleje v automatu, brzo snad dojde i na výměnu olejů v rozvodovce a diferácích.

 

Jedinou vážnější závadou byla chyba v motorové jednotce, která se objevila velice záhy po úpravě výkonu u dieselpoweru ale nedá se ríct jestli za to můžou. Každopádně se to vyřešilo na záruku.

 

S výkony mimo silnicni jsem spokojenej a limit toho auta i když nemá redukci je mnohdy dál než bych se v daný okamžik chtěl připustit a zkoušet. Příště ale rozhodně něco s redukční převodovkou.

 

Výkony na silnici jsou paráda, podvozek pořád dobrej i když na těch 22" se na českejch silnicích se i komfort zapotí, být tam 18" tak bych měl asi pocit že letím na obláčku.

 

Co dál jezdit, jezdit a jezdit, a taky už jsem se trošku posunul s výměnou předního nárazníku za ten pod který sedne ten plech na ochranu chladiče a radarů adaptivního temponatu, počítam že do měsíce bude hotovo, čekací doba na termín do lakovny kam jezdím je cca 3 týdny.

Odkaz ke komentáři

Pristi streda by sla, jen pro Raym0na - nemuzes porovnavat dve momentalne neporovnatelna auta :-) Navic ve stredu budu 100% ullrichem. A co se tyce rumove seance, jsem jednoznacne pro. Na druhou pulku srpna - pondeli, streda nebo patek. Idealne v Chill baru, ale zase chapu, ze pro Brnaky je to z ruky :-)

Odkaz ke komentáři

Jeste se zkusim domluvit se zenou, ale ona z principu uz nechce jezdit s manualem, tak jen kdyby doma zustavala na HO. A ja na predchozi generaci XC90 nedam dopustit - neni to offroad, ale je to rozhodne auto do nepohody co ma dusi. Nova XC90 je krasna a v T8 klidne reknu, ze i dream car, ale uz nema tu dusi predchoziho modelu.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

 

 

No tak dnes na den presne mame 4 leté výročí, najeto je 135 xxx km, coz jsem teď tak orientacne spocital na cca 500 000 Kč za naftu <;o)) Auticko slouží jak má, v podstatě se do nej jen leje olej a spotřebák, proběhlo několik výměn kotoučů a destiček naposledy dneska tentokrát dopředu šlo ATE + ATE ceramic, na zadku zatím zůstaly brembo kotouče od poslední výměny a tak jen nové desky

 

Proběhla i výměna oleje v automatu, brzo snad dojde i na výměnu olejů v rozvodovce a diferácích.

 

Jedinou vážnější závadou byla chyba v motorové jednotce, která se objevila velice záhy po úpravě výkonu u dieselpoweru ale nedá se ríct jestli za to můžou. Každopádně se to vyřešilo na záruku.

 

S výkony mimo silnicni jsem spokojenej a limit toho auta i když nemá redukci je mnohdy dál než bych se v daný okamžik chtěl připustit a zkoušet. Příště ale rozhodně něco s redukční převodovkou.

 

Výkony na silnici jsou paráda, podvozek pořád dobrej i když na těch 22" se na českejch silnicích se i komfort zapotí, být tam 18" tak bych měl asi pocit že letím na obláčku.

 

Co dál jezdit, jezdit a jezdit, a taky už jsem se trošku posunul s výměnou předního nárazníku za ten pod který sedne ten plech na ochranu chladiče a radarů adaptivního temponatu, počítam že do měsíce bude hotovo, čekací doba na termín do lakovny kam jezdím je cca 3 týdny.

Ty kráso, to to letí.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...

jägermeister / parohy vol.2 alias vánoční výzdoba

 

jinak aktuálně najeto 147 166 km, o víkendu jsme měli vánoční večírek TCS jezdili jsme na lesních cestách kde bylo od 0 až do cca 40cm čerstvého prašanu a tak další den ráno pěkně zmrzla a uklouzana cesta dolů, kolikrát to prostě byl tobogán adrenalin hadra ale auto celé a trencle už jsou v pračce takže jedeme dál, vstříc plánované expedici Cerná Hora.4afd32b1db463dee0d61cfcddb27aa18.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...

minulej tyden byla vymena oleje a prohlidka po 157Tkm opet auti dostalo MO EE Longlife 5W-30, brzdovka, vzduchac a kabinovej. Naftovej byl pred zimou takze jeste tech 15Tkm nez bude dalsi zima zvladne.

JInak konecne letni kola na turka prosli opravou laku, ktery stal za houby uz kdyz jsem je kupoval, nove provedeni stribna metaliza s hrubsim zrnem a ja jsem nadmiru spokojen, uz se tesim jak to na tom aute bude zase zarit.

 

 

WhatsApp Image 2018-03-23 at 08.36.022.jpeg

WhatsApp Image 2018-03-23 at 08.36.02.jpeg

WhatsApp Image 2018-03-23 at 08.36.01.jpeg

Odkaz ke komentáři
  • Ol@f locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...