Přejít na obsah

Das Auto mit Luft aneb prostě touareg ...


Ol@f

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

a jsou tam <;o))) zase se na to lip kouka, jeste krytky ale prvne musim podotahovat srouby.

Bohuzel pro moji penezneku s upravam jeste letos nekoncime, minulej tyden jsem si dovezl domu suplikovy system do kufru na experdice co mi udelal stolař

podle vzoru který jsem mu dodal, teď musím objednat lednici, začnu řešit držák na rezervu na tažné. Přijde ale i jedna uprava primarně určená na silnice a ne

pro použití mimo cesty.

IMG_20180408_1407521.jpg

Odkaz ke komentáři

ten drzak uz existuje, ma to borec z klubu jeste jsem na ho vlastni oci nevidel ale je to presne jak rikas odklopny aby se dalo dostat do kufru, ma tam i svetlo na osvetleni RZ pripoji se to do zasuvky na taznem takze auto vi ze je na kouli neco nasazene a ovladani patych dveri je pouze manualne aby nemohlo dojit k tomu ze si otevres 5 dvere elektricky a oni narazi do drzaku.

Odkaz ke komentáři

V Omniplus v HK jsem viděl boxy na kouli hotové, několik různých provedení tam měli. Je to na výjezdu z HK směrem na velký kruháč(Náchod, Jičín). Směrem ke kruháči je to napravo. Jarda možná zná. Já tam kupoval nosič na kola, kterej je pecka. 

Mají tam taky třeba sprchu do auta https://www.omnipuls.cz/2054-sprcha-12v.html#content

Nějakej box jsem našel tady 8cc006bcfa4308eb82063a7962fd38b1.jpg

Odkaz ke komentáři
před 14 hodinami, Lancelot napsal:
Mazec, akorát ty brzdy teď vypadají malé. :D

jj měl jsem nějakou ideu jak to řešit dokonce už jsem měl koupené i brzdice z 4.2 ale ta má bohuzel jinak řešené tehlice respektive uchycení a odsazení kotouče tím pádem by s tím bylo moc mrdani a to nemá smysl.

před 14 hodinami, TomasB napsal:
V Omniplus v HK jsem viděl boxy na kouli hotové, několik různých provedení tam měli. Je to na výjezdu z HK směrem na velký kruháč(Náchod, Jičín). Směrem ke kruháči je to napravo. Jarda možná zná. Já tam kupoval nosič na kola, kterej je pecka. 
Mají tam taky třeba sprchu do auta https://www.omnipuls.cz/2054-sprcha-12v.html#content
Nějakej box jsem našel tady

diky, velkej box nepotřebuji zatím, ten držák už je hotovej a proverenej několika expedicemi tak to asi nebudu měnit

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

tak přelom Července a Srpna se nezadržitelně blíží a tak pokračuje příprava na narozeninovou expedici do Černé Hory.

O víkendu dorazí zapůjčený střešní stan a dnes dorazila lednice která zapadla na své určené místo v organizačním systému do kufru.

Teď už jen AT rezervu a držák a jsem připraven.84bbc21be01342bc0104df47aee7baa4.jpgb8e3af60bdba9b09bfbae8b484bad977.jpgf880f50e4a7cdeb560e0f4642dec1c14.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 5 týdnů později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

tak Kopernicek alias freshcars.cz odvedl vybornou práci a už to zase vypadá jako auto a ne pojizdná hrouda bláta teda az na ty kola, ale ty snad pristi týden prezuju.

Krome výletu na Balkán dostalo auticko ke svým 5tým narozeninám jako odměnu za bezproblémových 170tkm ješte rozšíření folií takže folie už je teď přes celé přední blatníky, kapotu a zadní nárazník.

 

e00ac3c6226095a43078a7651f98f00e.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

po pěti letech a 4 měsících vlastnictví to vypadá, že v rámci aktuálně natankované nádrže se na tachometru objeví 180 000 km, jsem dnes zajel na geometri, zadní náprava chtěla trošku srovnat, přední naprosto v tolerancích vlastně přesně na středu, vzhledem k tomu, že mám pravou nohu malinko delsí než levou a rád spěchám tak jsme trošku posunuli nastaveni aby se na gumách malinko víc šetřili venkovní hrany které váhou auta a mým stylem jizdy trpí.

Tohle je jen začátek údržby po 180 000 km respektive odměny autu za bezproblémové služby, následovat bude opět olej v automatu, olej v obou diferákach a pak i klasika motorový plus všechny filtry, do toho asi budou minimálně zadní brzdy a celé to asi zakonči někdy v lednu přechod ze zimních 20" na zimní 18"

Odkaz ke komentáři
  • Ol@f locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...