Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
Ol@f

Das Auto mit Luft aneb prostě touareg ...

Recommended Posts

Tak částečný úspěch, jinak jsem klidnej až budou v autech asistenti na omezení rychlosti na zaklade dopravních značek tak tady se bude lítat jedna báseň, takové ty přenosné na červeno bílém podstavci vysokém cca metr, používané při práci na silnici tu to snad nepřečetlo ani jednou a ten signalizovany zákaz předjíždění tam byl ale rozhodně to nebyl první kolem kterého jsem jel takovej 3. nebo 4. cca.

Co mi ale přijde, že se zlepšilo jsou automatické dálkové světla, když už teď auto zase ví že je povolena rychlost 90km/h dává adaptivní dálkové při zrychlování dřív než překročí 60 km/h.566bda5a72e0d2bd8fd0d7416bfdd0d2.jpg

Tyhle budíky jsou top velký display na "sradičky" a přitom okolo klasické budíky, pro mne lepší jak ty celo displayové s nehezkými stupnicemi vody a paliva.

Jak to určuje konec omezení rychlosti např. na dálnici, kde není značka konec omezení ale jen MÚK?

Kde není značka konec omezení nebo zákazu předjíždění tak to většinou zruší křižovatka v případě dálnice tedy sjezd.

nepodarilo se mi mi chytit same 0 při výročí tak aspoň takto, dofám v dalších aspon 100 100 km bez problémů ideálně i více

20190507_164339.jpg

V 22. 11. 2018 at 12:21, Mezonek napsal:

Ja ted nechaval v ramci velkeho servisu delat vstriky na hrochovi - tam meli cca 330tKm a to se menily az po promereni. Jinak v tehle KM se dela pretesneni hlavy, nove turbo, intercooler, komplet silentbloky motoru a na podvozku a kompletni ovladani ventilu.... je toho celkem dost, ale pokud to vydrzi dalsich 330, tak mi to nevadi 🙂

Ještě prodáváš Hrocha?

Hroch má sice najeto asi dost, ale jestli to je vygenerálkovaný a myslíš, že by to mělo dlouho vydržet, vím o někom, kdo hledá něco do 400 na tahání koně, tedy 2t na kouli. Sice chce nájezd kolem 100tkm, ale třeba by se mu to mohlo líbit. Máš někde inzerát?