Přejít na obsah

Kocourková limuzína


Doporučené příspěvky

  • o 6 měsíců později...
  • o 4 měsíce později...
  • o měsíc později...

Zdarec chlapci,

moje úžasná AEE se porouchala. Je to 14 dni od kompletní výměně rozvodů. Dnes jedu do práce a auto při přidání plynu skakalo a dusilo se. Zastavil jsem a už nenastartoval. Všimnul jsem si ze mi visí na tenkém dratku drát nejspíš ukostreni mezi zapalováci civkou. Muže to být tím drátem ? Jsem teď v práci,nic jsem nezkoušel ( cívku jestli haze jiskru,čerpadlo jestli jde apd.) každopádně motor krásné točí. Děkuji za rady! 

 

Odkaz ke komentáři

Tak jsem vše prolezl ( jiskru to hází,cívku jsem znovu ukostřil,udělal jsem diagnostiku - bez závad ) vypadá,že tam nejde benzín,tak jsem zkoušel poslouchat zda-li při otočení zapalování čerpadlo hučí a nic,tak jsem ho vytáhl a budu muset sehnat nové nebo druhé. Má hučet ? 

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 10 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
    • No ty kravo, tak to je teda stesti jako prase! 🙂
×
×
  • Vytvořit...