Přejít na obsah

Octova Kokta


Doporučené příspěvky

Nechci svinit Epiho vlákno, tak to dám sem.

Nezkoušel jste někdo nanést na světla (halogen) vosk na karoserie a lehce rozleštit? Voda se svinstvem by z toho mohla stékat a v létě by šel dobře odstranit hmyz. Na OI jsem měl sklo, tak nevím. Tady mám obavu, co by to udělalo při svícení potkávačkama a zastavení. Za jízdy se to jistě uchladí.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Konečně se sešlo volno a pěkné počasí. Kokta dostala nové třmeny zn. Hammerite

 


Zvířátka

Někdy v únoru jsem při předvádění motoru zjistil, že se něco asi vyhřívalo v motoru. Dvě možnosti, v práci nebo na parkovišti, garáž nemám. Bratranec měl Antikuňák Berner, tak jsem ho hned aplikoval. Nicméně jsem ihned zakoupil přípravek u prodejce. Bylo rozčarování, přípravek tvoří lepkavou vrstvu (a není sám). Před týdnem, původní přípravek již nebyl cítit, jsem opět zjistil návštěvu. Ta potvora si dokonce otevřela i zakrytování baterky. Komplet motor pohamtaný, naštěstí nic překousaného. Dnes zásilka dorazila a bylo ihned aplikováno, tak uvidíme.

 

Aplikován přípravek od fy Berner.

 

 

post-1524-0-63475400-1398876982_thumb.jpg

post-1524-0-35617300-1398877005_thumb.jpg

post-1524-0-52524100-1398877895_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...
  • o měsíc později...

Tak jsem trochu usnul na vavřínech a dva měsíce antikuňák neaplikoval. Hned toho využila a začala si dělat spižírnu. Naštěstí se s tím spokojila a vše nechala na pokoji. Ten kryt jsem otevřel já, ona tu nohu umně zastrčila pod něj, byl jen vyboulený.

post-1524-0-40139700-1419858807_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Servisní prohlídka 30 000 km (olej vlastní)

Práce (se slevou 10%)

Prohlídka s vým. oleje 502,-

Vyhledání chyb – diagnostika 279,-

Kryt odhlučňovací d+n 167,40

Filtr vzduchu d+n 167,40

Filtr prachový a pylový d+b 167,40

Materiál (se slevou 5%)

Šroub – zátka ol. vany 43,90

Filtr olejový 153,40

Vložka vzduchového filtru 454,60

Vložka filtru s filtrem J 462,70

Ostatní

Drobný a pomocný materiál 77,-

Materiál celkem 1191,60

Služby celkem 1283,40

Částka k úhradě 2995,- Kč

Krátké chráničky kabelů (nedoléhají ke konektorům – je to vlastnost, mají to i nové ( jestli nezapomenu, tak se v pátek mrknu v salonu J)

 

Současně napraveny škody z povinných ručení. Na to konto jsem měl na pojišťovnu náhradní vůz (1,6 TDI 66 kW), ale uspokojilo mě jen spotřebou (4,2 po Praze), ale najeto jen cca 200 km.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 roky později...

Tak etapa s O3 ukončena. Najeto 85522 km s celkovou spotřebou 5,14 l/00 km. Za to již nikdy jezdit nebudu, ale s tím počítám. Sloužila věrně, nicméně situace se vyvinula, tak došlo ke koupi většího příbuzného. K nahlédnutí je na webu u sousedů.

Vlákno je možno uzavřít.

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...