Přejít na obsah

Červená nafta – Kvalita a zkušenosti


Doporučené příspěvky

Pánové kdo jezdíte na červenou naftu ?:) známý co dělá na lodi říká že je to normální nafta ale je v tom přidaný barvivo.Kámoši co maj VW passat B5 a B5,5 fabie RS a OII RS facelit tak všichni na to jezděj a bez problémů 🙂

kdo má zkušenosti a co její kvalita?

Odkaz ke komentáři

Pánové kdo jezdíte na červenou naftu ?:)

 

kdo má zkušenosti ?

 

No to se ti tady urcite nekdo prizna, ze s tim ma furu zkusenosti, ze na to porad jezdi.... :rolleyes:

 

Ten rozdil neni v chemickym slozeni ty nafty, opravdovej rozdil se projevi az pozdeji, az ti dvere vykopnou celnici a odvedou te k nim na bernak, abys jim doplatil spotrebni dan plus penale atd atd atd :lol:

Odkaz ke komentáři

já jezdím na malinovku už 3měsíc a v pohodě, kámoši na to lítaj už přes rok a taky v pohodě , táta to leje do pracovního auta a taky v pohodě, neboli takle u nás na vesnici na to jezdí každej :lol: já sem se od toho furt distancoval ale už sem taky podlehl když dávám 26kč za 1L a za 3 měsíce žádnej problém akorát klesla spotřeba a to říká každej, jen v zimě přilejt adetiva

 

sou tady u nás co to lejou do novej bavoráku,tuaregu,touranu a taky žádnej problém

Odkaz ke komentáři

Je to nafta s příměsí barviva Dyeguard Red MC 25Y, na spalování a průchodnost přes filtry ve vašich "ropácích" to nemá vliv, ale z hlediska daní je to problém. Tato nafta nesmí být použita k pohonu motorů vyjma lodní dopravy, zde je vyjímka a při legálním používání také daňové zvýhodnění :D .

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 4 měsíce později...
Guest Marthass

Taky jsem se s tím setkal (ale nejezdím na to). Je to nafta bez řepky, vyšší kvality než tady prodávaná, protože dnešní traktor je na naftu daleko větší cíta než osobák. Když je to přímo z německa, tak tam dojedete do pumpy k tomu určené, natankujete do kandíku za necelý euro a jedete. A doma to použijete do traktoru :P nějaký množství je snad povolené převézt přes hranice

 

 

Samozřejmě je asi něco potřeba dodanit :P (ehm) :ph34r:

Odkaz ke komentáři

Přes hranice smíš vzít najednou maximálně 20 litrů PHM. A i tak se na to už pohlíží jako možný daňový podvod; zkrátka v Německu to je tak, že když tě policie či v horším případě celníci (Zoll) zastaví a najdou ti v autě kanystr větší jak 5 litrů, tak máš na krku popotahování na úřadech, dokladování k čemu a proč atd. Nic příjemnýho

Odkaz ke komentáři
  • o 9 měsíců později...

Tvl ty celníci to je hrozná pakáž.v televizi se chlubili,že za tento rok odhalili daňový únik za půl milionu.Na druhou stranu jsou daňový úniky za miliardy a to neřeší,protože na to nemají.Honěj obyčejný lidi,a dělají ramena kvůli pár korunám!!To je výsměch!

Žijeme v pěkných sračkách. :wallbash:

Odkaz ke komentáři

Tvl ty celníci to je hrozná pakáž.v televizi se chlubili,že za tento rok odhalili daňový únik za půl milionu.Na druhou stranu jsou daňový úniky za miliardy a to neřeší,protože na to nemají.Honěj obyčejný lidi,a dělají ramena kvůli pár korunám!!To je výsměch!

Žijeme v pěkných sračkách. :wallbash:

Hele také se mi takový stav nelíbí,ale co mají dělat?Jak by jsi to jako viděl obecně?Nebudeme malé levárny trestat,protože někdo dělá větší? :-)

 

Jo todle je fakt demence, at si kazdej do auta leje co chce, pokud to sezene. Davat za to, ze mam v nadrzi olej mi pride ulitle. Mit to ale v kanystru a tahat to pres hranice, to uz zavani pruserem.

Palivo máš předepsané v TP,s takovým palivem je homologované a výrobce garantuje nějaké emise.

Takže kdo tam leje cokoliv jiného,neporušuje jenom daňovou legislativu,ale i zákon 56/2001Sb a vyhlášku 341/2002Sb.

Tak jak,mají být policajti a celníci důslední,nebo důslední když se nám to zrovna hodí do krámu?

Odkaz ke komentáři

Nejsi jeden z nich?Já v tom nevidím ani tu nejmenší levárnu.Když chtějí trestat malé levárny (daňové úniky) jak píšeš,tak musí začít u vietnamců a jejich večerek!!!!!

V televizi to prezentují jako,že ochraňují naše motory před tou "hrozně špatnou naftou z německa",ale přitom jim jde jen o peníze."jezdi si třeba na chcanky hlavně když z nich zaplatíš daň"

 

 

Odkaz ke komentáři

Palivo máš předepsané v TP,s takovým palivem je homologované a výrobce garantuje nějaké emise.

Takže kdo tam leje cokoliv jiného,neporušuje jenom daňovou legislativu,ale i zákon 56/2001Sb a vyhlášku 341/2002Sb.

Tak jak,mají být policajti a celníci důslední,nebo důslední když se nám to zrovna hodí do krámu?

Co mam v TP je jedna vec, ale co do toho leju je moje vec, pokud si to nekdo riskne a vykurvi si tim motor. Pokud si koupim cokoliv, je to zdanene a tudiz by melo byt kazdemu putna, na co to pouziju, zda na smazeni rizku, ci na kurveni meho motoru. Presne jak pise Atila, jenom zdimou prachy na nesmyslech.
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...