Přejít na obsah

Žere olej


Doporučené příspěvky

Tak snad se ti povede motor ozivit bez problemu. 

Do nejakych 500km od opravy mel muj motor maly vykon a z kopce, kdyz jsem brzdil motorem tak to moc poznat nebylo. Pak uz si zacal sedat a zacalo to byt lepsi. Mezi 1000-2000km jsem tomu obcas slapl az do omezovace a po 2000km uz jsem jezdil naplno 👍

Odkaz ke komentáři

U me taky byly valce v poradku (200t km), ani po prejeti prstem nebyl citit schodek na krajich valcu, jen proste byly totalne zapeceny krouzky. Po vytazeni pistu se krouzky vubec nerozjely a zustaly sevreny v pistu. 

Me to i behem zajizdeni zadny olej nevzalo. Ted uz mam 305tis km a uz to lehce papka, ale davam 5W-40 a za 15tis km si to veme max. litr. 

Prvnich 7-8tis si motor nic neveme, tak bud pak musim dolit nebo je moznost, ze zkratim interval na 10tis a v neposledni rade bych casem, kdyby se to zhorsovalo, mohl prejit na 10W-40...

Odkaz ke komentáři

U mojí Okty nepatrně karbonu na kroužkách bylo, ale pružily. Přišli mi prostě, že už byly po těch 280 tis opotřebený v porovnání s novými, který byly i o fous širší. 

U svých ostatních aut měním max po 10 tis a u Okty to nebude jinak. U feldy 1.3 MPi LPG už mám nalítáno 290 tis km a jede jak za mlada, bez sežrání kapky oleje a u druhý upravený 1.6 dávám Millera 10w50 CFS+ točím někdy i do 6-7 tis ot. a taky ani kapku. Jen je třeba oleje vždycky nechat zahřát.

 

 

Odkaz ke komentáři

Ty 1.6 u octy jsou proste znamy tim, ze casem zacnou zrat olej... U tebe to bude urcite v pohode i do budoucna. 

Ted jsem dal taky 2x Miller Nanodrive a rekl bych, ze je tento olej lepsi nez treba Shell. Taky motor obcas tocim do cervenyho, ale vzdy, az je i olej poradne zahraty 😉

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...