Přejít na obsah

Kouřivost


Doporučené příspěvky

Zdravím. Mám prvního diesela v životě a potřeboval bych se na něco zeptat zkušenějších. Auto jezdí spořádaně, nekouří, ale jakmile je plyn na podlaze, auto zabere a hulí jak dýmovnice (kouř je černý, nemá nádech žádné jiné barvy :palec: ). Kouřivost se projevuje hlavně když jej táhnu s plynem na podlaze z nízkých otáček (1100-1200), přičemž kouří, ale jede a táhne více než dobře. Někdo říká, že auto dlouho nevydrží, někdo říká že je to normální, tak já nevím. Auto jsem koupil již bez katalyzátoru a se zaslepeným EGR. Vezl jsem kamaráda, který má taktéž octávku, a soudě podle toho, jak rychle jsme se dostali na 200 km/h se zdá, že předchozí majitel nechal k původním 81kw něco přidat (chip, trysky ? netuším). Je tedy má kouřivost normální?

 

EDIT: olej nežere, motor ASV

 

Octavia I Combi, r.v. 10/2000, facelift, 81kw, EGR, kat OFF

 

Foto

 

Foto pořízeno při zařazeném druhém rychlostním stupni, cca 1300 otáček s plynem na podlaze.

Odkaz ke komentáři

Tak když tak normálně nejezdíš, a v normal otáčkách to nekouuří tak proč to řešíš?? A jantara si schovej ..taky jsem napsal debilita a mohl jsem napsat debil.

Nezáleží na tom zda je to první či padesátej diesel, stačí mít trošku istinktu. Pokud jsi tohle dělal i u benzinu...ještě hůř.

Napiš odkud jsi a určitě se ti ozve někdo kdo ti s tím poradí, či opraví nebo předělá. Rozhodně to není úplně OK.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...