Přejít na obsah

Spotřeba


Doporučené příspěvky

No to jo, poznal by jsi ze to neni 2.0T ale nepoznal by jsi kdyby ti nikdo nerekl co to je... Mohl by jsi si tipnout vzhledem k tomu, ze mas nejvykonejsi motor, ze to asi jede hure, taktze to bude nize, ale na 1,4 by jsi asi nevsadil, kor ve velkem aute jako je treba SupII nebo to co mam ja... :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...
  • o 2 týdny později...
  • o 6 měsíců později...

Zdravim všechny..... pořídil jsem si SU II s 1.4 tsi a musim říct, že motor určitě nedává pocit špatné volby, alespoň co se pružnosti týče. Kámen úrazu je bohužel spotřeba. Vždycky jsem byl opatrný k tab. hodontám spotřeby od výrobce, ale tady se opravdu hodně liší....

Auto už má najeto 23 tis a průměr mám 7,2L... ovšem jezdim opravdu na spotřebu, to znamená že nepřekračuji 3000 ot a to ani na dálncici. Dokonce jsem zkusil N98 a spotřeba prakticky neklesla i když na průběhu motoru to rozhodně poznat je.

 

Výsledek je jasný... chtělo to diesela...

 

Chtěl jsem se zeptat, zda tu má ještě někdo zkušenost s touto motorizací v superbu?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zeptam se ja: Kolik by jsi chtel spotrebu od maleho moturku s turbem v aute vazicim 1,5 tuny????

Me se to zda velmi dobre... Mam stejnou motorizaci, v podobne tezkem o neco vyssim aute a nedostal jsem se NIKDY na prumernou spotrebu pod 8L! Do 9litru je to nesmysl resit... Zda se mi to velmi dobre... :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 5 měsíců později...

Zdravim všechny..... pořídil jsem si SU II s 1.4 tsi a musim říct, že motor určitě nedává pocit špatné volby, alespoň co se pružnosti týče. Kámen úrazu je bohužel spotřeba. Vždycky jsem byl opatrný k tab. hodontám spotřeby od výrobce, ale tady se opravdu hodně liší....

Auto už má najeto 23 tis a průměr mám 7,2L... ovšem jezdim opravdu na spotřebu, to znamená že nepřekračuji 3000 ot a to ani na dálncici. Dokonce jsem zkusil N98 a spotřeba prakticky neklesla i když na průběhu motoru to rozhodně poznat je.

 

Výsledek je jasný... chtělo to diesela...

 

Chtěl jsem se zeptat, zda tu má ještě někdo zkušenost s touto motorizací v superbu?

 

Ahoj,

no to bude tym, ze superb je dost tazky.

Na mojej Oktavke robim 6,8l. Predtym som mal 1.4mpi a pytalo si to rovnako takze som max. spokojny.

a to nejazdim na spotrebu ako ty, jazdim dost razne.

 

Diesel? Myslel si 1,9tdi? ten hluk, smrad a pravidelne dolievanie oleja? - nikdy.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...

taky jezdím rázněji, prostě když potřebuju tak předjedu a po dálnici jedu rychle, od toho je to dálnice,

taky za průměrku 6,8

Súhlasim s tebou,mne sa pohybuje spotreba približne na rovnakej úrovni.Môj rekord v spotrebe bol 4,7 litra.Prejdena vzdialenosť 40km,cca 12km-mesto,28km mimo mesta.Šiel som podla predpisov.V obci 50-60km/h, mimo obce 90-100km/h.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...

V neděli průlet na trase Blansko-Brno-Praha (OMV Karlovarská ul.) OII 1.4 TSI v sólo obsazení,AC zapnuta,styl jízdy - na dálnici D1 a rychlostkách (R43 + R1) nastaven tempomat na tachometrových 150 km/h,obec 60 km/h,zbytek tak nějak přes limit. Spotřeba podle PP 7.9 l,podle tankování 8.03 l.

 

post-11543-0-35158000-1340826627_thumb.jpgpost-11543-0-17005700-1340826632_thumb.jpgpost-11543-0-80632100-1340826637_thumb.jpgpost-11543-0-31561100-1340826643_thumb.jpgpost-11543-0-90263700-1340826650_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Ja jel s XLkem Praha - HR (1150 km) a HR - Praha. 2 dospeli, 2 deti, totalne narvany, predpisova jizda vcetne dalnic, tam bez klimy dle PP 6,3, real 6,4 a zpet s klimou, stejny styl jizdy az do Brna, od Brna 150 - 160 tacho a PP 7,2, real 7,4. Spokojenost se spotrebou, byt to auto o trosku nizsi jeste, papa to jeste mene...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...