Přejít na obsah

Spotřeba


Doporučené příspěvky

Zatim je tedy neskutecne papavej, 250 km a prumerna 8,9... Coz se mi zda dost na to co pisou, ale je to syrovka! :o

v meste a na kratke vzdialensti (do 15 km) mam aj ja taku spotrebu.

Ale napriklad predvcerom 400km trip bol 7,4l pri permanenetne zapnutej klime. Teda ak odratam 0,5 - 0,6l, tak je to celkom OK. Teplota bola od 30 do 32 stupnov...

Dodavam, ze len nedavno som pokoril 3000km :o

Odkaz ke komentáři

Cjo, ale klima ti rozhodně nepřidá 0,5 - 0,6 litru na sto... to fakt ne.... :) já jezdím furt s klimoškou a co jsem teď jezdil po Tatrách, tak jsem měl průměr kolem 7 litrů, tak mi neříkej, že bych jezdil dokonce za 6,5 bo tak :huh: možná na začátku při plném výkonu si to něco veme, ale pak už ne! :D

Odkaz ke komentáři

Meril jsem to na volnobeh podle PP, s klimou a bez, venku kolem 23-24 stupnu, nastaveno 22, a rozdil delal 0,2-0,3 l/h. Tudiz pokud to bude pri vetsim teple venku, pocitejme rekneme 0,3-0,4 l/h.

 

A pokud budeme uvazovat prumernou rychlost treba 75 km/h, coz bez dalnic (kombinace vesnice a okresky) je podle mne realne, dava to 0,4-0,53 l/100.

 

Pokud to bude s prumerkou 50 km/h, dostaneme se az na 0,6-0,8 l/100!!

 

No a kdyz vezmu, ze treba po Praze mam stabilne prumer pod 30 km/h, pak i tech "obycejnych" 0,2-0,3 l/h udela 0,67-1 l/100km !!!

Odkaz ke komentáři

Takze prvnich "tisic" km a me postrehy. Spotreba se odviji od Vasich, nasich nohou, pokud se spravne radi, na hranici velkeho toku a jede se vazne dle predpisu, tak po meste se da jet do 8mi litru pri 70% plynule jizde, kdyz se chce trosicku vyuzit potencional motoru a slyset mfoukat T tak 10 a klidne vice na tech onech 15km co jezdim pravidelne. Nyni pres prodlouzeny vikend najeto 600 km a prumerna kombinovana 90%venek 10% mesto byla 7,4l/100km, na jeden zatah 170 jizni cechy - Praha dle predpisu, dalnice 160 - 6,9l/100km coz si myslim, ze jde.

 

Takze celkove mohu rici, ze to bude velmi podobne spotrebe byvale 1,6 75kW, ale mnohem lepe to tahne a jeste jsou o 2cm sirsi pneu.

Odkaz ke komentáři
ty mi chceš říct, že při 160 km/h máš aktuálku 6,9 litru? tak to je pěkná kravina!!!! sry... ale mazat si med kolem huby za každou cenu??? nevím nevím

To si muzes mazat ty s tim, ze 2,0FSI je povedeny motor :pivo::lol:

 

Nepsal jsem aktualku, ale prumernou za onech 170km z jiznich Cech :P

Na 6ku to pri 160 toci neco pres 3tis a na rovine na tempomat je spotreba slusna, usek dalnice byl z tech 170km asi 30

Odkaz ke komentáři

jo ta šestka je na dálnici super,

 

trochu mimo, téma, Davone já podniknul cestu na Šumavu a to bylo 300 tam a 300 zpět, dálnice tak 80km, jen jsem nejel 160, ale 120 tempomat, max jsem byl chvíli na 145km/h - 4.000 ot. - průměrku jsem měl 6,7 i se zastávkou v Praze na Floře na nákup, já osobně jsem spokojený,

 

nemám 1,4 tsi a sem to píšu, protože jsme s Davonem řešili společně nákup nových aut, takže to je pro něho

Odkaz ke komentáři

Vorlajz, jasne pise

 

...na jeden zatah 170 jizni cechy - Praha dle predpisu, dalnice 160 - 6,9l/100km ...

 

takze jel usek z jiznich Cech do Prahy, celou cestu dle predpisu, pouze na dalnici 160 km. A prumerku mel 6,9 l/100km...

Cemuz bez problemu verim.

 

Samozrejme pri 160 bude aktualka uplne jina, treba ja se svoji 1.8TSi mam v tehle rychlosti kolem 15 l/100.

 

Edit: Davon byl rychlejsi...

Upraveno uživatelem P.T.
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak dnes jsem najel asi 70 km po Praze, da se rici bez vetsich front, semafory vsak v provozu jsou.. :palec:. Mam najeto cca 1700 km tak jsem tomu trosku pridal, tocil jsem to cca do 5000 a vysledna spotrebicka byla kolem 11l/100km. Takze kdyz se slape, jede hezky, ale neco za neco!!!!

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...