Přejít na obsah

Silentbloky ramen


Jeřáb

Doporučené příspěvky

Pokud někdo řeší problém, že často mění zadní silentbloky na předních ramenech, tak dejte z SEAT Leon Cupra. Obj.č.: 8N0407181B. Jsou o 13kč dražší, než ty standardní. Samozřejmě to má za násladek změnu průběhu geometrie při akceleraci, deceleraci, průjezdu zatáčkou. Auto se chová stabilněji. Ramenům není umožněn takový pohyb v avizovaném silentbloku.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
Pokud někdo řeší problém, že často mění zadní silentbloky na předních ramenech, tak dejte z SEAT Leon Cupra. Obj.č.: 8N0407181B. Jsou o 13kč dražší, než ty standardní. Samozřejmě to má za násladek změnu průběhu geometrie při akceleraci, deceleraci, průjezdu zatáčkou. Auto se chová stabilněji. Ramenům není umožněn takový pohyb v avizovaném silentbloku.

 

 

 

 

 

boli montovane aj na golfa r32 a new beetla rsi takze budu asi pevnejsie. cena 23,27€ s dph

Odkaz ke komentáři

hahaha a mne v SEAT autorizovanem servisu presvedcovaly ze na Leona Cupru, O1 TDI a O1 RS jsou ty same seleny, ze mezi nima neni rozdil. A gdyz jsem se u neuatorizovane prodejni zastavyl a zeptal na seleny z R32 tak na mne cumili jako na blbce s otazkou odkud se tady (v Cerne Hore) vzala R32-jka golfik ;) a samozrejmne ze ih nemnely a pak my zacaly vysvetlovat ze jsou uplne jiny, maji vetsi prumer nez ty moje na octe.

 

Ale ja ih tak casto ne menim, pri kazdem servisu (na 10.000km) tam hodim jeden par tech zadnich :lol: a to odhazeji mnohem driv (po cca 1000km) :D

 

Uz jsem to vzdal, az my upadne kolo tak budu menit vse protoze mne to ne bavy kazde 4 mesice menit ty gumy zatraceny :D

Odkaz ke komentáři
hahaha a mne v SEAT autorizovanem servisu presvedcovaly ze na Leona Cupru, O1 TDI a O1 RS jsou ty same seleny, ze mezi nima neni rozdil. A gdyz jsem se u neuatorizovane prodejni zastavyl a zeptal na seleny z R32 tak na mne cumili jako na blbce s otazkou odkud se tady (v Cerne Hore) vzala R32-jka golfik :D a samozrejmne ze ih nemnely a pak my zacaly vysvetlovat ze jsou uplne jiny, maji vetsi prumer nez ty moje na octe.

 

Ale ja ih tak casto ne menim, pri kazdem servisu (na 10.000km) tam hodim jeden par tech zadnich :lol: a to odhazeji mnohem driv (po cca 1000km) :lol:

 

Uz jsem to vzdal, az my upadne kolo tak budu menit vse protoze mne to ne bavy kazde 4 mesice menit ty gumy zatraceny :D

Autorizované servisy - klasika, kvalitka a individuální přístup ;)

Odkaz ke komentáři
Já je budu teď v nejbližší době měnit. Chci je koupit v Kelly. Podle toho čísla, co jsi napísal, bych měl zajít kam? Chci dát určo lepší! Měl jsem v plánu z TT, proč ne, z cupry :D Je v nich rozdíl?

 

Tomík

TT, S3, R32, Beetle, Leon, je to jedno. Jedná se o totožné díly vedené pod stejným objednacím číslem. Zajdi do Audi, Seat, nebo VW. Nevím, jestli zrovna v Kelly je budou mít. Pro montáž potřeba lis.

Odkaz ke komentáři

No jo jenom aby nasel ty prave a ne nejake smejdy made in albania. Takze na jednom jsme se chodli, TT, Leon Cupra, R32, to je vsehno stejne a nejsou zadne rozdily mezi nima (co se dimenzi tyce)? Takze na moje TDI muzu koupit neco z teh nahoru pojmenovanih i gdyz by se prodejce snazil mne od takove koupe odradit?

 

A jeste my prosim Vas odpovedte jak poznam ze jsou zadni v prdley? Z venku vypadaji mirne popraskane ale jako by to byl ten povrh. Vzadu to moc bouha, trese a proste jako by to nemnelo zadnej gumovej dil vzadu. Velke nerovnosti odpracuje tak-tak ale neni to zas hrozne ale podelne nerovnosti, drobne dury, beton na safaltu a podobne veci odprotestuje a to poradne. Proste je to nejak moc tvrde vzadu a tak to nebylo od zacatku - dela to posledni rok. Pneu se sjizdi normalne, boky pneumatyk jsou OK, po nejake nerovnosti se auto nehoupe a gdyz zatahuji rucni brzdu na snehu tak ta zadni naprava jako by udela posun vzadu a bouhne. Ja typuju na ty zadni selenbloky ale nejsem jsi jistej, a zadnej servys my to nehce delat, ze pry mam zadek v prefektnim stavu a ze se my to jenom zda. :palec:

Odkaz ke komentáři

Teda to Ti moc nevydrží! Co tam dáváš? Hele, já má origo VW od Jeřába. Ted jsem na Moravě u našich a můžu Ti říct, že je to fičák v zatáčkách. Předek se vůbec nehne a drží stopu na výbornou. Je to úplně něco jinýho. Dřív mě zlobilo vibrování volantu a kotoučema to nebylo. Stačilo vyměnit gumy nastabilizační tači a skoro bylo, ted je to ez chyby.

Zadek bych určo vyměnil. Přesně tak vypadaly ty moje přední, navíc vrzaly při propérování. Hele, na stk mi o prázdninách řekli: přední náprava jako nová.......... chichi už v té době bylyty sileny v háji. Tak si můžeš udělat obrázek.

Tady ti naši mekánici opravdu autům rozumí. A díky jim za to.

 

Pivu zdar! :(

Odkaz ke komentáři

TO Montenegro:

Třeba to nechtějí dělat, že je to pakárna práce :-)

Mezi silentbloky není žádný rozdíl - originál je jen jeden a je jedno, jestli koupíš VW, SEAT, Audi, všechny jsou naprosto identické a proto mají i stejné objednací číslo!!! Jsi v ČR? Tak trošku mám pocit, dle příspěvků, že je tam nějaké zahraničí...

Odkaz ke komentáři
TO Montenegro:

Třeba to nechtějí dělat, že je to pakárna práce :-)

Mezi silentbloky není žádný rozdíl - originál je jen jeden a je jedno, jestli koupíš VW, SEAT, Audi, všechny jsou naprosto identické a proto mají i stejné objednací číslo!!! Jsi v ČR? Tak trošku mám pocit, dle příspěvků, že je tam nějaké zahraničí...

Jj Mont. je s Černé Hory :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Ja mam jeden dotaz.

 

Asi mam ty predni seleni v cudu (nebo jsou ty ceske o hodne mekci nez ty co ja tady potrebuju :palec: ) ale mnel bych delat geometrii zitra a chci vedet, pokud necham ten selenblok takovej jakej je (vezmeme ze je K.O.) a udelam geosku tak posere se geometrie po nejakej dobe (jelikoz uz nehodlam menit selenbloky tady ale az na leto v Cesku - tady je proste nemozne najit kvalitni kus)! Mne ta geo stoji kolem 20 euro takze bych nechtel treba v mesici delat dve geometrie z duvodu ze ten prdlej selenblok zprdne take geometrii treba za mesic-dva (to by se my vice vyplatila koupe novyh pneu :) )!

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...