Přejít na obsah

Dodo Juice Supernatural Clay


Doporučené příspěvky

Dodo Supernatural Medium Clay obsahuje 3x 80gr stejné hrubosti prvotřídní kvality. Na clay čištění se použije vždy 80gr a ostatní claye zůstávají nerozbalené. To je rozdíl od ostatních dodo clayů, které jsou v jednom kusu. Medium-střední hrubost je vhodná pro dekontaminaci nikdy neleštěných, neclayovaných a hodně zanešených laků. Doporučujeme Dodo Born Slippy lubrikaci. Jeden balíček 80gr lze použít několikrát, až do úplného zanesení. Balení je tedy velmi ekonomické.

 

dodo-juice-supernatural-medium-clay-240gr.jpg

Upraveno uživatelem cubecnik
Odkaz ke komentáři

Zde je důvod, proč je dobré clayovat i okna. :palec: To je pouze ze zadního okna Hondy CR-V.

 

true, true, zadní sklo na combajnu největší humáč, mnohem horší než třeba dveře či předek auta palec.gif..

zítra budu taky clayovat asi tak zkusim udělat fotku jak bude vypadat moje zadní okno, teď při mytí je cejtit že je na něm sajrajt....

 

Ještě bych se chtěl zeptat co s clayem po aplikaci? Posledně jsem ho nastříkal lubrikantem a hodil do pytlíku a uzavřel ale to nebylo ono tak předpokládám že je lepší ho nechat pořádně vyschnout

Upraveno uživatelem header009
Odkaz ke komentáři

ploykarbonátu světel neuškodí?

 

Co tím myslíš?

 

Ještě bych se chtěl zeptat co s clayem po aplikaci? Posledně jsem ho nastříkal lubrikantem a hodil do pytlíku a uzavřel ale to nebylo ono tak předpokládám že je lepší ho nechat pořádně vyschnout

 

Já z něj udělám kuličku a dám ho do takové krabičky kde ho zavřu.

Odkaz ke komentáři

Clayoval jsem O2 kombi poprvé v červnu, když jsem koupil detailing věcičky a na kastli jsem toho moc nepochytal. Na skla jsem to nezkoušel. Chci se zeptat. Vyčistí to skla od té vrstvy co je mimo stírací plochu. Ještě zkusím předtím použít izopropyl, protože s pucováním skel narozdíl od karosérie (zde Dodo sour power, slipy + supernatural medium clay, lime prime, blue velvet, red mist tropical) mám problém.

Odkaz ke komentáři
  • o 6 měsíců později...

Teď budu objednávat novou lubrikaci tak přemýšlím jestli znova Born Slippy nebo tu novou

Supernatural clay lube Refill tu třetí Supernatural Ferro Lube Iron Removal považuju za zbytečnou ,

pokud používám Ferrous Dueller a navíc není v ekonomickém balení koncentrátu.

Odkaz ke komentáři

Ahoj kluci mam problem... zacinam s cistenim auta a ktery clay a lubrikant mam koupit... Pomer cena vykon...

 

1. http://www.detailingshop.cz/clay-a-lubrikace/564-autoglym-clay-100g-stredne-tvrdy-clay.html a nebo

2. http://www.detailingshop.cz/clay-a-lubrikace/773-dodo-juice-supernatural-medium-clay-240gr-stredne-tvrdy-clay.html

 

a lubrikant http://www.detailingshop.cz/clay-a-lubrikace/267-dodo-juice-born-slippy-refill-clay-lube-250ml-koncentrat.html

 

 

Je nejaka lepsi varianta claye a lubrikanta... dik za odpoved

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Hele, jaká je normální spotřeba na jedno auto (OIIc) toho lubrikantu? Mně po dnešním clayování zůstalo z toho půllitru lubru zhruba tak 150ml; dával jsem moc, nebo jsem šetřil?

 

A je fakt, že jsem fakt nechápal, kde se ten bordel v tom laku bere. Clay vypadal fakt pekelně špinavě :(

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...