Přejít na obsah

Dodo Juice Supernatural


Doporučené příspěvky

Supernatural vosk je nejvíce přírodní vosk od Dodo Juice. Dodo vytvořilo již druhou generaci tohoto unikátního vosku. Obsahuje nejčistší a nejkvalitnější bílou carnaubu v maximálním obsahu. Má nejvyšší odvod vody z povrchu laku ze všech Dodo Juice vosků. Neobsahuje žádná barviva ani přidané vůně. Dokonale splyne s lakem a zdůrazní strukturu metalízy na maximum.

Upraveno uživatelem cubecnik
Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...

Bezpečně se dá 30ml použít i ve více než třech vrstvách. Vše se odvíjí od podmínek:

 

poprvé to člověk ještě nemá moc v ruce. Občas se mu zdá, že má málo a tak nabere víc a pak zbytečně kydá kolem. Pak záleží jak poctivě jste lak dekontaminovali, jak vám to šlo s Clay technologií apod. Věř tomu, že šikovný člověk je schopen udělat auto i dvakrát po třech vrstvách. :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Caute... dlho som tu nebol... pomaly sa zacina oteplovat a tak chcem zasa cistit auto a voskovat.. Mam dobru skusenost s Dodo Juice Supernatural a tak sa chcem spytat, ci bude dobra volba pokracovat v tom dalej alebo ci to chce zmenu. A ci existuje aj vacsie balenie ako 30ml. Co je zac Supernatural Wax Plastic Container 200ml?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...