Přejít na obsah

Autoglym High Definition WAX


Doporučené příspěvky

High Definition Wax je složen z pečlivě vyvážených složek polymerů, Carnauba vosku a doplněn o nasycené uhlovodíky a vzácné oleje. Ošetřený povrch velmi dobře odolává vodě, UV záření, soli, saponátům, kyselému dešti a průmyslovému spadu. V ceně jsou dva aplikátory a rozlešťovací utěrka. Vhodné před aplikací provézt čištění pomocí clay a čistící sady od Autoglymu.

Upraveno uživatelem cubecnik
Odkaz ke komentáři

Moje reference k HD vosku je pozitivní. Připravil jsem si povrh SRPem a šel jsem rovnou do vosku. Nanášel jsem to mokrým aplikátorem přímo na HD vosk. Nanášení jako takové je velice jednoduché a příjemné, pracuje se sním dost podobně jako se Supernaturalem od Doda. Jemné krouživé pohyby. Navoskoval jsem celé auto včetně oken a pak jsem se pustil do rozleštění delším mikrovláknem. Nanesl jsem pouze jednu vrstvu, protože dneska nebyl čas na druhou. Uvidíme jak dlouho tam ta vrstva vydrží. :palec:

post-2501-0-03846500-1380533838_thumb.jpg

post-2501-0-48391700-1380533883_thumb.jpg

post-2501-0-90865200-1380533936_thumb.jpg

Upraveno uživatelem cubecnik
Odkaz ke komentáři

Hele teď jsem dělal celý den auto. Začal jsem v 11 a hotovo jsem měl v 7 včetně oběda. :palec:

 

Jen pro představu postup:

 

ValetPro Dragon Breath

Wap

Raceglaze Aqua Bathe Wash and Wax + Dodo Supernatural YETI

Chemical Guys Mamut

ValetPro Dragon Breath

Wap

Dodo Juice Supernatural Clay + Born Slippy

Wap

Chemical Guys Mamut

IPA + mikrovlákno

Navlhčit

Usušit

Autoglym Super Resin Polish + Hightech Polish Applicator

Rozleštit

Autoglym High Definition Wax + Aplikátor

Rozleštit

Meg´s All Metal Polysh + Mikrovlákno

Swisswax Autobahn

Rozleštit

Meg´s Endurance Tyre Gel + Tyre Dressing pad

Upraveno uživatelem cubecnik
Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

Můžeš vyjet ven ale! :D ideální je když to zavoskuješ na večer a necháš tu vrstvu odstát do rána. Je to sice postup pro perfekcionisty ale je to lepší. Ideálně ráno dát druhou vrstvu a nechat ji taky aspoň 2h ustát :). Jinak kombinace srp a HD Wax jsem mohl použít na cca 10 aut a funguje opravdu pěkně. Má dlouhou životnost zimu určitě přečká ideální konkurent syntetických vosků jako je třeba kolohnát. Autoglym má jednu přednost a to je snadnost aplikace jak srp tak hd wax se perfektně aplikuje a rozlešťuje. Co se týká oken taky je vyoskuju všechny ale výdrž je pramalá já to spíš dělam proto že srp a pak vosk okno tak dokonale vyčistí že mi to za tu práci stojí a mam pak z toho radost :D

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Mám dotaz na zkušené detailery, podstupuji další krok - strojní leštění, tudíž je třeba vyřadit super resin polish, kdetrý nebude držet. Co mám dát pod ten vosk jako finální? Mám doma valetpro classic paint cleanser ... nebo mám ten vosk dát po SF4000 a odmaštění IPOu rovnou? Díky

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...