Přejít na obsah

Dodo Juice Ferrous Dueller


Doporučené příspěvky

Dodo Juice FERROUS DUELLER je další odstraňovač polétavé rzi a podobné kontaminace a čistič kol od zapečeného brzdového prachu na trhu. Narozdíl od známého iron x, Dueller obsahuje né tak aromatické složky, je levnější. Obsahuje posíléné čistící složky, tudíž je velmi účinným čističem zanedbaných a zapečených kol. Na laku z větší části odbourá spad a železité zbytky. Je tedy vhodný pro bezkontaktní dekontaminaci laku. Pro dokonalé a důkladné vyčištění velmi kontaminovného laku přesto doporučujeme po alikaci ještě lak vyčistit tradičně clayem.

Jedná se o hotový roztok, neředí se. Objem 1L k dostání i jako 500ml.

 

 

Zcela nová žáležitost od Doda, bude však tak kvalitní, aby se mohl postavit do lajny vedle Dragons Breath od společnosti ValetPRO? Nebo k úplné špičce, kterou je známý a mnohokrát zmiňovaný IRONX od společnosti CarPRO? Uvidíme jaké recenze získá tady u nás na clubu.

 

dodo-juice-ferrous-dueller-500ml-iron-remover-spray-.jpgdodo-juice-ferrous-dueller-1-litre-iron-remover-ready-mix-refill.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Tak jsem testoval :)

 

Testoval jsem to na Hondě CR-V, a protože jsem ji dělal před zimou tak jsem nechal kola tak jak byly po tom Dragonovy. Ne uplně top stav. Po nástřiku Duelleru a čekání 10 minut jsem se nestačil divit. To co mi tam Dragon nechal Dueller krásně sundal.

 

Testoval jsem u sebe a s radostí můsím prohlásit, že jsem našel něco co funguje na kola stejně/možná bych si dovolil říct, že i lépe než Iron, je ekonomičtější a tolik nesmrdí.

 

Nanášel jsem se Kwazarem a sdělal jsem 2/3 toho Kwazaru na 2 sady kol, který má obsah 0,5l.

 

Za mě palec hore :palec:

post-2501-0-76927600-1383903631_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...