Přejít na obsah

Spotřeba


Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Moje rekordní spotřeba 5.4 to se stalo jen jednou, při normální jízdě ( což je taky jen párkrát ) kolem 7.5, jinak to mám pořád kolem 8-9 a občas když trochu šlápnu tak jsem tam měl i 32l ( To jsem držel jenom plyn do kopce a jel kolem 180-190... ( pak na rovince 205 )... Ale když se jezdí normálně tak to žere tak do těch 7.5 úplně v pohodě :)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...

Aktualne, Košice-Praha a spať vratane inych fakultativnych vyletov, celkovo som natankoval 131 litrov 95-tky, najazdene 2170 km, teda priemerka cca 6 litrov. Vacsina s klimatizaciou, po Ceskej D1 150-160 km/hodina, menej sa nedalo (-: + batozina a 4 osoby v aute. Takze celkom spokojnost.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Mám 1,6 75kW v combi a do práce (7km) jezdím tam za 6, zpátky za 8(no jo vysočina :-) ).Hrozně záleží jak tomu člověk šlape. Po městě si vezme o tom žádná. Dálky jezdím 6-6,5L. Taky záleží kudy kam jedu. O víkendu jsem jel z Jeseníků do Telče (přes Brno). Jeseník - Olomouc spotřeba 4,4L!!!, Olomouc - Brno 5,5L (dálnice,rychlost 120-130km/h) a Brno-Telč 5,6L(okrskovky). Jeli jsme 2 plus plný kufr. Fakt záleží na každém jak moc na to šlape. Ten motor má dobrou záleží ale na tom kdo ho řídí :-D.

 

Koukám že jsem se přeťuk v sekci ja mám I. octavku ale ten motor se myslím ve II. výrazně neměnil.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Ahoj. Jezdí někdo z vás čistě město? Za kolik se dá v zimě jezdit s tímto motorem po městě s rozumnou nohou? Jezdím převážně cukačky po městě se studeným motorem (nákup, práce) ... Plánuji koupi Octavie, je lepší koukat po 1.6 MPI, nebo FSI ??? Nebo čapnout starou dobrou 1.9 TDI? Prý jim zas tak moc krátké jízdy nevadí, pokud se čas od času protáhnou delší trasu po dálnici ... Ročně najedu cca. 11 000 km.

 

 

Díky

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Ahoj. Jezdí někdo z vás čistě město? Za kolik se dá v zimě jezdit s tímto motorem po městě s rozumnou nohou? Jezdím převážně cukačky po městě se studeným motorem (nákup, práce) ... Plánuji koupi Octavie, je lepší koukat po 1.6 MPI, nebo FSI ??? Nebo čapnout starou dobrou 1.9 TDI? Prý jim zas tak moc krátké jízdy nevadí, pokud se čas od času protáhnou delší trasu po dálnici ... Ročně najedu cca. 11 000 km.

 

 

Díky

 

Zdar ted sem jezdil posledni dobou jen ciste mesto cca 2000km (praha a zadny mestky okruhy, jizni spojka atd.) a prumer 7.7

 

jinak kombinovana (zase jen mesto ale uz i okruh, spojky atd - tam jedu za 6) mam 7.2

 

jezdim normalne vicemene dle predpisu, jen si potrpim na rychlejsi rozjezdy :-))

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Dneska jsem jel do Plzne se podívat na pivovar , spíš jsem se ale chtěl projet ;) . Spotřeba směrem tam okolo 7 litrů , bylo hodně hovádek na silnici takže se hodně brzdilo a předjíždělo. V Plzni jsem tankoval na Shellu a spotřeba nazpátek byla okolo 6.2 litrů. Takže paráda. A to že klima si vezme i 2 litry je podle mě hovadina , schválně jsem jí zkoušel vypnout , spotřeba stejná ale kvalita vzduchu byla přímo strašná. A taky si myslím že by 1.6 tdi prospěla i ta 6 rychlost ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 3 roky později...
  • o 10 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...