Přejít na obsah

Poruchy a problémy


Doporučené příspěvky

diagnostika ukazala tieto chyby

17549 448D Zjištění zátěže - nesmyslná hodnota

16685 412D Vynechání zapalování 1.válce

16686 412E Vynechání zapalování 2.válce

16687 412F Vynechání zapalování 3.válce

16688 4130 Vynechání zapalování 4.válce

16684 412C Detekováno vynechání zapalování

takže po vymene sviečok ASR už nesvieti ale zjisteni zataže stale figuruje medzi chybami

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Mám problém s prvním rozjezdem, když je motor studený. Nelze se rozjet plynule, při uvolňování spojky se auto vždy třese jako by se dusilo, ale jen po dobu pouštění spojky. Občas se tak ještě děje při brzy následujícím druhém rozjezdu, ale později je vše v normálu. Najeto 120 tis. km. Netuší prosím někdo, co by mohlo být příčinou tohoto jevu?

Upraveno uživatelem ViktorMPI
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o měsíc později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

pekny den chcem sa opytat po prudsom pridani resp pri preradeni na druhy revodovy stupen a pridani plynu pocujem taky cudni zvuk cuknutie/vrzynutie je to pocut len na 1/2 trosicku 3 prevodovom stupni a nízkych otackach cca 1500 pri pridani najviac je to pocut na dvojecke ked nahle pri nízkych otackach pridam , tak necham opet klesnut otacky brzenim motora na 1500 cca a zase pri pridani to zavrze inak vsetko ide ako ma mam pocit ze zvuk ide niekde spoza soferovho sedadla smerom k zadnej naprave...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Dobry vecer mam takyto problem.Mam Skodu OCTII 1.6 typ motoru BSE 75kW a problem je v tom ze po diagnostike na PC mi vyskocilo zopar chyb ktore som uz ako tak odstranil ale nepodarilo sa mi odstranit 2 hlavne chyby a to su Lambda sondy.Znova a znova zapina kontrolku check engine na pristrojovke viem je to koli tym chybam, ale lambdy som uz vymenil obe. Toto vypisuje pri diagnostike po vymene LS oboch:



Address 01: Engine Labels: 06A-906-033-BGU.lbl

Part No: 06A 906 033 FB

Component: SIMOS71 1.6l 2V 9430

Revision: --H01--- Serial number: SKZ7Z0E3150623

Coding: 0000071

Shop #: WSC 08135 234 85907

VCID: 64CDB249A7409E9


2 Faults Found:

16414 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1: Heating Circuit

P0030 - 009 - Malfunction / Open Circuit

Freeze Frame:

Bin. Bits: 00000100

Resistance: 16.38 kOhm

Voltage: 2.100 V

Load: 88.2 %



16421 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S2: Heating Circuit

P0037 - 007 - Short to Ground

Freeze Frame:

Bin. Bits: 00000100

Resistance: 65.52 kOhm

Voltage: 0.420 V

Load: 96.9 %


Readiness: 0110 1101



Prosim poradte mi co mam robit dalej alebo ako postupovat,bolo mi poradene ze to bude s elektronikou RJ.

Odkaz ke komentáři
  • o 8 měsíců později...
  • o měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 5 měsíců později...

pekny den chcem sa opytat po prudsom pridani resp pri preradeni na druhy revodovy stupen a pridani plynu pocujem taky cudni zvuk cuknutie/vrzynutie je to pocut len na 1/2 trosicku 3 prevodovom stupni a nízkych otackach cca 1500 pri pridani najviac je to pocut na dvojecke ked nahle pri nízkych otackach pridam , tak necham opet klesnut otacky brzenim motora na 1500 cca a zase pri pridani to zavrze inak vsetko ide ako ma mam pocit ze zvuk ide niekde spoza soferovho sedadla smerom k zadnej naprave...

 

No to zni jako reakcni vpera na prevodovce, 3 silent blok agregatu uplne dole. Ve felde to vzdycky pisklo/vrzlo kdyz se radilo z R na 1 nebo brzdilo motorem a pak pridavalo. Zkus se na to mrknou zespoda jestli to neni vychozene nebo vytrzene.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Ahoj mam OCT II 2008 najeto 120xxx

 

Podivné chování při benzínu:
Auto občas přestane táhnout, rozsvítí se kontrolka motoru (k tomu kontrolka asr) a začne vypadávat válec. Po chvilce se zase chytí, kontrolka motoru zhasne a jede dál. Po čase se toto celé opakuje. Někdy velmi nepravidelný chod motoru na volnoběh.Hlavně za studena !!! Nikdy mi to teda samo nechciplo ....ze by se udusil ...Olej se trosku ztraci ale vyslo mi to celkem akorat na vymenu....
Svicky palivak vaha vzduchu vymeneny ... ale to stim asi nema nic spolecneho ... obcas nastartuje az na podruhy a vyjmecne i na potreti ...
Jinak je motor celkem tichy a jede v pohode ale posledni dobou kdyz bych chtel jezdit na spotrebu a netocil ho tolik zacalo to cukani i za jizdy kdyz ho ohreju na 90 tak je to celkem bez problemu nevedel by nekdo prosim co stim nebo kam stim zaject diky moc ... Jirka
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...