Přejít na obsah

Detailingové srazy


Doporučené příspěvky

Domluvili jsme se s Michim, že uděláme lehčí zimní detailingový sraz, kde si každý sám může připravit auto na zimu. Jednalo by se o sobotu 26. 10., kdy večer od 19:00 bude OC Prague Meeting takže se to krásně propojí. Ještě výmýšlím, kde by se setkání konalo. Je to dost otázka podle počasí. :palec:

Upraveno uživatelem cubecnik
Odkaz ke komentáři

Cau, mel bych zajem (25-28.10. mam byt na vylete v jiznich Cechach, tak bych se snad urval, jestli to bude porad na letnaky... :lol: ), ale jak to na techto detailingovych srazech funguje? Mam takovou vizi, ze si muzu od vas pujcit nejake kvalitni pripravky, vyzkouset na svem naftovem ori, nechat se inspirativne a naucne si nechat udelat nejaky maly kousek, poradit techniku, pak trebas sam, proste nemit nic sveho, vse samozrejme zaplatit ;)

 

Je to takto mozne, nebo jaka je praxe?

Diky za info.

Odkaz ke komentáři

Tenhle je spíš směřovaný na to, že každý přijede s vlastním a udělá si svoje auto. Ten jarní co byl a bude, tak je i s předváděčkou a půjčováním věci. Tenhle je spíš takový kamarádský voskování před zimou, kde se dá najít spousty inspirace, zeptat na konkétně použité produkty a vidět to v praxi. :palec:

Odkaz ke komentáři

nesejdem se na Průmyslový u Shell na wapu? přijel bych si vomejt Lagunu :)

 

Jak to tam vypadá s tlakem? V sobotu má být hezky, takže bych to viděl na start tak kolem 10.30 až padne mlha a konec kolem 16.30 Budu dělat komplet přípravu na zimu. Rád přivítám jak stálé příznivce, tak nováčky :)

 

ja minule prisel o cely IronX :D

 

Tuším, že v tom mám prsty i já ( tedy asi hlavně já) Mno pusť mě k IronuXu a příjdeš o něj :D Nee, máš to u mě ;)

Upraveno uživatelem x Michi x
Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...