Přejít na obsah

Strieborné "sériové" COMBI ®


Doporučené příspěvky

Mě se tato kombinace taky líbí ze všech nejvíce a docela jsem se nalákal. Jaké přesně ledky tam pasují, že bych si to zkusil taky vyměnit. A napadlo mě ještě jedno snadnější řešení. Nešlo by ty ledky jen přetřít nějakou zelenou barvou (průhlednou, olejovou) nebo dát před ně zelenou průsvitnou fólii (jako filtr)? Hřejí ty ledky?

Odkaz ke komentáři

libor nerobil som budíky osobne.. :) iba som bol pozorovateľ, tak odpíšem na čo viem :) na fóre ledky ponúka Danikd :) takze u neho je to overene, alebo potom z EBay.. typ ti nepoviem :/

 

a teda to jednoduchšie riešenie určite nepomôže... ideál je fakt tie ledky prepájkovať, pretože to pretrenie farbou si myslím že by nebolo vôbec účinné.. pritom tie budíky musíš rozobrať tak či tak, takže nie je to extra zjednodušenie ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

takže poznatky k nehode :wallbash:

 

KO je doska na ktorej drží svetlo, na svetle je zlomený úchyt v ktorom drží tá plastová šróba ktorá sa zaisťuje plastovou matkou... pokúsim sa zalepiť, snáď to bude fajn..

dnes klampiar odklepol opravu kapoty(vďaka patrí Patrikovi :beer: ), RS nárazník možno bude tento týždeň.. na budúci týžden asi odstrojenie auta, skontrolovanie ďalších vecí pod nárazníkom a potom snáď pomaly oprava a poskladanie..

 

ale aj tak som na seba... :facka: tie prachy za opravu by som určite vedel využiť užitočnejšie... :blink:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

takže potrebuješ kyselinu chlorovodíkovú + peroxid vodíka :)

 

použil som 5litrov kyseliny a tuším 1 liter peroxidu. Najprv naleješ kyselinu, a potom pridáš peroxid. ten urýchli leptanie, avšak smrdí to potom strašne.. takže bokom od toho.. a priebežne som to stále otáčal. ten chróm potom z toho zišiel sám dole :)

 

no odporúčam kúpiť toho viac, pretože roztok slabne, a tie boky mi už neodleptalo uplne. vyzerjú byť aspoň načaté, tak snáď to už pôjde ľahúčko ošúpať :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...