Přejít na obsah

Laurina 1.8 TFSI


Doporučené příspěvky

To mě ani nenapadlo a ani by se mě do toho nechtělo :D a origoš černý logo mě nevadí ;)Docela to vypadá dobře... Míšo ty mě stejně mávat nebudeš :D

post-24077-0-55920900-1436633809_thumb.jpg

 

Dnes sem aplikoval Q2 mohs keramiku. Příjemná práce s tím a hlavně oproti voskům fakt rychlá, ani to moc nesmrdí. Nejhorší je ale auto připravit, takže pořádně umýt, ironx,clay, strojní rozleštění(já nemusel, dělal sem ho o Velikonocích), Mohs a po 24 hodinách Cure co je taky v balení.

Na to že je to bílá, tak se fakt moooc leskne... (nafotil bych to lépe a venku, ale nemužu s autem den jezdit :D)

post-24077-0-90796600-1436633932_thumb.jpgpost-24077-0-81686200-1436633938_thumb.jpgpost-24077-0-47103000-1436633944_thumb.jpg

 

Zde jenom aplikace Q2 cure na černé barvě pro inspiraci, jak to vypadá na pořádné barvě.

post-24077-0-97358600-1436633994_thumb.jpg

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

marku náhodou minule jsem mávala :palec:

 

koukám že si vzal toho gekona, ty to teda střídáš :D, taky jsem o ní uvažovala ale nakonec nevzala, tk aspon uvídím co ti to udelá :D

 

a fotit to pak musíš, jaký zda se bude chtít , jakápak nálada, proste budeš :D

a jestli to je ta samá rukavice co mám ted já, tak se asi bojím jak bude vypadat :D

Upraveno uživatelem Myš
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

přesně tak Hydrauliku a lépe to tlumí jak plato, to plato je šílený. zlatý rolovací u kombi. hlavně s platem do kufru nic člověk nedá, pak sem si mohl koupit golfa...

 

ještě mě víc jak 2/3 matroše zbyli a krásně to funguje i do serverů nebo obyč desktopu!

http://www.prohifi.cz/tlumici-material/silent-coat-4-m~2

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...