Přejít na obsah

Stickler's white TFSI


Doporučené příspěvky

Tak, poněvadž jsem tady už docela dlouho nic nového nepřidal, popíši pár novinek z mezidobí:

 

  • Upraveny detaily jako rezonující tapec, nalakována anténa, jejíž černá eloxace časem vybledla, apod.
  • Upravil jsem příjem rádia odhadem o +50%, mimo jiné k tomu dopomohlo zapojení té mé duální vnitřní antény jako hlavní a střešní jako duální.
  • LEDkové denní svícení v předních mlhovkách muselo bohužel kvůli stálým problémům ven, po Žamberku přestalo fungovat úplně. Na vině byla voda, která vyzkratovala měnič napětí. Dočasně mám na autě bohužel zpět chrom originální mlhovky, no nová sada už je na cestě a snad ještě do konce roku by se mělo auto dočkat již funkčního LED denního svícení v černých mlhovkách, tentokrát však již s takovým zapojením, aby vše fungovalo.
  • Kvůli novému telefonu bylo nutné vyměnit držák na mobil. Ten je aktuálně v Brně na flockování (nanesení samet povrchu), plasťáka jsem mít nechtěl - proto mám v autě v současné době jen patku a na držák čekám. Poněvadž má můj nový mobil stupidně vymyšlené napájení a držák na míru, vypadající jako elektrické křeslo, jsem nechtěl, musel jsem oželet integrované napájení a tak jsem alespoň zapojil druhou 12V zásuvku do kastlíku u spolujezdce, aby mi v případě potřeby dobít telefon drát nezavázel všude možně

post-28923-0-93277000-1414269489_thumb.jpgpost-28923-0-68004000-1414269495_thumb.jpg

  • Tato změna s sebou přinesla nutné úvahy o změně HF sady, neboť výstupní zvuk z navigace v mém mobilu podporuje už pouze A2DP, které můj Parrot v autě nepodporuje. Před týdnem v pátek jsem proto navštívil Vášu s vidinou instalace originál HF sady, no nakonec experiment nedopadl úspěšně, neboť originál HF sada se bohužel neobejde bez Maxi-DOT, o nějž nemám zájem. Takže se uberu jinou cestou a pravděpodobně ještě letos koupím Vášou doporučovanou HF sadu BURY CC 9058, už mám i vymyšlené umístění..
  • Nemožnost odstranit chybovou hlášku prasklé žárovky a pravděpodobně i celý problém s věčným "tyndáním" slabé baterie měla na svědomí BCM jednotka, kterou mi Váša asi před rokem nainstaloval. Proto jsem dnes za pomoci Mara (tímto mu děkuji) upgradoval na novou BCM se softem 703
  • No a nakonec jsem se konečně dočkal a poněvadž se mi ji podařilo sehnat velmi výhodně, auto je nově osazeno odtrhovou hranou 5. dveří, jakožto dalším již dlouho plánovaným prvkem exteriéru. Poněvadž se pro OII nedělá nic kloudného, zakoupil jsem originál pro Rapid. Byla mnohem prohnutější, než kufr OII, no nebylo to nic, co by pečlivé ohýbání za pomoci horkovzdušky nespravilo. Nakonec se mi ji podařilo přesvědčit a hrana sedla perfektně (následně pro jistotu pojištěno nemalým množstvím lepidla). Hodně jsem přemýšlel, zda ji před samotným lakováním nezkrátit, no nakonec jsem ji nechal trošku přesahovat přes 5. dveře až ke světlům - a jsem za to rád, vypadá to přesně tak, jak jsem chtěl. Nakonec jsem si ji nalakoval jak jinak, než do leskle černého laku a dovolím si říct, že se mi lak povedl hezky :)

No a poněvadž se do týdne stane nevyhnutelné, čeho se děsím celý rok - přezutí na 15" plecháče - při dnešním srazu jsem využil situace a pořídil jsem pár fotek mého vehiklu letos naposledy na liťácích u Ostraváků v ne neznámém prostředí :ph34r:

 

post-28923-0-90658100-1414270040_thumb.jpgpost-28923-0-55695900-1414270046_thumb.jpgpost-28923-0-57834100-1414270050_thumb.jpgpost-28923-0-71217000-1414270054_thumb.jpgpost-28923-0-46990400-1414270058_thumb.jpgpost-28923-0-61217000-1414270063_thumb.jpgpost-28923-0-14417800-1414270068_thumb.jpg

 

...a pak nějaké společné foto s Marem (bohužel jsem foťák špatně nastavil a tak je kvalita, jaká je):

 

post-28923-0-16075800-1414270114_thumb.jpgpost-28923-0-78067700-1414270118_thumb.jpgpost-28923-0-35871100-1414270122_thumb.jpgpost-28923-0-69741500-1414270126_thumb.jpgpost-28923-0-03726200-1414270131_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Stickler
Odkaz ke komentáři

Pekne fotky. Deni asi zase budu se muset stavit , ale asi to necham az na jaro ta 12V zasuvka me totiz v tom kastliku dost zajima. Ten zadek vypada hodne dobre tento tyden jsem videl u Globusu bilou octavku a uz jsem myslel ze jsi to ty ale byl to nekdo jiny a mimochodem byla taky dost povedena az jsem mel strach se trochu blize k ni priblizit i kdyz jsem stal vedle ni :D.

Odkaz ke komentáři

Děkuji kluci za slova chvály :)

Exteriér čeká ještě hodně práce, během příštího týdne se chystám ještě na jeden detail vzadu (zatím na zkoušku a uvidím, zda se mi to bude líbit) a do konce roku snad stihnu dokončit zase ty černé mlhovky s LEDkovým svícením, no zbytek až příští rok. Ani interiér není ještě hotov, ale vše postupně.

 

@ASPIRE: Určitě se stav, jsi vždy vítán :) Ale to jaro není špatný nápad, aspoň auto neuvidíš na těch hnusných plecháčích :D

 

@Schavi: Děkuji pane :pivo:

 

@zikmeister: Jj, dokonce jsem si ten otvor stříhal sám. Byl s tím trošku problém, to uznávám, mělo tendence se to rozjíždět. Ale nakonec jsem ten šev zevnitř zakápl vteřiňákem a konec toho prošití taky (takže vznikl jakýsi zapečený okraj) a od té doby to drží bez problémů :palec:

Upraveno uživatelem Stickler
Odkaz ke komentáři

Ne, zkusil jsem to, zjistil jsem, že je to opravdu hoodně prohnuté (když byly kraje v rovině, střed vyčuhoval asi o 5cm). Proto jsem si to zase vzal domů, nahřál jsem to horkovzduškou a vší silou jsem to tlačil proti zemi průběžně z obou stran. Po cca hodinovém snažení jsem to zase zkusil na autě a hle, hrana sedla perfektně. Poněvadž jsem se ji rozhodl nechat přečuhovat (je tam přesah cca 2cm na každé straně, který hezky vyplňuje mezeru mezi kufrem a světly), nebylo potřeba už nic víc dělat a mohl jsem se vrhnout na lakování :palec:

Odkaz ke komentáři

Moc ti děkuji za chválu, to mě těší :)

Pořád zvažuji, uvidím, v jakém stavu to auto bude a podle toho se rozhodnu - na druhou stranu pokud jej koupím, asi jen za účelem dalšího prodeje, příští auto už by měla být OIII combi po faceliftu v elegantu, takže se asi pak posunu dál. Ale na to mám ještě 4 roky čas :)

Odkaz ke komentáři

Tak mě O2 naprosto vyhovuje a libi se mi i vzhledove (jasne facelift je daleko vzhedove lepsi - a kdyz me hrabne tak soucasnou karu prestavim na FL :lol:). OIII uz se me tolik vzhledove nelibi a ani vevnitr to neni ono - jedina jak se me libi je v plny palbe v L&K, a na to mit predpokladam nebudu a proto za 4 roky pravdepodobne zase vemu O2 po fl nakej 2012-2013 model :lol:. A nebo treba bude FL O3 lepsi uvidi se :)

Odkaz ke komentáři

hele nemlži tady, v Žamberku si říkal že moje auto je hnusný :D

praktičnost je v pohodě, pokud zrovna nechodíš zasranej od hoven. že sou sedačky od jeansů si zvykneš ;)

 

nevím jestli si viděl naživo O3 l@k interiér, ale je to povedený s tou hnědou alcantárou(nejhezčí sedačky v O3, ty RS sou hnusy). ta palubovka už je horší v té hnědé, to souhlas :D

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
    • No ty kravo, tak to je teda stesti jako prase! 🙂
    • Příběh "Jak mi globální oteplování zachránilo auto". Protože bylo teplo, tak už jsem samozřejmě jezdil a měl jsem auto 3 týdny na dvoře... když nehlásí nějaky mordor nebo krupobití, tak to mám radši po ruce, když ta garáž není u bytu ... No, a jak ted hlasili a pripadny snezeni, tak jsem auto predminulou sobotu umyl a měl v plánu ho schovat ... přijedu ke garáži, otevřu a tam tohle překvápko ze stropu ... jakože, nevím, kdo při mě stál, ale fakt štěstí :-) Tak jsem zase odjel na dvorek, sníh nesníh ... lepší než mít na autě tohle... některý kousky byly silný tak 2 palce ... No a budu mít teda jinou garáž...
×
×
  • Vytvořit...