Přejít na obsah

Corrida Trumf combi 1.6i


Rob

Doporučené příspěvky

Tak od soboty je doma, popis bude stučnej. Je prostě hezká a nová. :palec:

 

Výbava: Sport paket,klima,4x airbag,alarm,zámek zpátečky,parkovací asistent, nyní je už na zimních plecháčích.

 

Ještě nějaké rádio a je hotovo.... :-)

post-174-1258322044_thumb.jpg

post-174-1258322120_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Rob
Odkaz ke komentáři

Tato je fakt pekna,vyber farby dobry :smich: ,ale ten intros,ak je to tak origo uz od vyroby ze davaju ako sportpaket tieto sedacky s novym volantom tak je to parada

a vyzera to o 100% lepsie nez stare sedacky a hrozny volant

A jak vydno 102 koni,takze 1.6 akurad v komajnu no neviem ak ju nalozis pojde ale za spotrebu dost velku,to by som radsej na kombi volil 1.9 tdi alebo 1.8T,ale to je iba moj nazor,takze nech ti dobre sluzi a vydrzi rokyyyy :D

Odkaz ke komentáři
Tato je fakt pekna,vyber farby dobry :smich: ,ale ten intros,ak je to tak origo uz od vyroby ze davaju ako sportpaket tieto sedacky s novym volantom tak je to parada

a vyzera to o 100% lepsie nez stare sedacky a hrozny volant

A jak vydno 102 koni,takze 1.6 akurad v komajnu no neviem ak ju nalozis pojde ale za spotrebu dost velku,to by som radsej na kombi volil 1.9 tdi alebo 1.8T,ale to je iba moj nazor,takze nech ti dobre sluzi a vydrzi rokyyyy :D

 

 

 

Introš je origo sport paket z výroby, je to 1.6 a myslím že to stačí, Spotřeba bude v naloženém trošku vetší , ale to nebude každý den... :-)

Strop i sloupky a madla, lampička jsou v černém a podlahový koberec taky černá.... :-)

Upraveno uživatelem Rob
Odkaz ke komentáři
Introš je origo sport paket z výroby, je to 1.6 a myslím že to stačí, Spotřeba bude v naloženém trošku vetší , ale to nebude každý den... :-)

Strop i sloupky a madla, lampička jsou v černém a podlahový koberec taky černá.... :-)

 

A co stredovy dekor?mas foto jaky tam je,cierny,alebo karbon?

Odkaz ke komentáři

Jo tak tlačítko na otevírání nádrže už OI vyrobené od listopadu letošního roku nemají. Je tam výstupek na otevření krytu a zátka je na klíč od vozidla.... :smich:

 

Dodělávky jako muzika a pedály RS a drobnosti nechám asi až na jaro... uvidíme zda zbydou korunky....(muziku mám už ve skříni připravenou jen namontovat) :D

Upraveno uživatelem Rob
Odkaz ke komentáři
Jo tak tlačítko na otevírání nádrže už OI vyrobené od listopadu letošního roku nemají. Je tam výstupek na otevření krytu a zátka je na klíč od vozidla.... :smich:

 

Dodělávky jako muzika a pedály RS a drobnosti nechám asi až na jaro... uvidíme zda zbydou korunky....(muziku mám už ve skříni připravenou jen namontovat) :D

 

Ale to je skoda podla mna ze tam neni je to teraz prazdne,akoby bez vybavy a v noci krasne vsetko svieti ak to je vyplnene

Odkaz ke komentáři
Tato je fakt pekna,vyber farby dobry :smich: ,ale ten intros,ak je to tak origo uz od vyroby ze davaju ako sportpaket tieto sedacky s novym volantom tak je to parada

a vyzera to o 100% lepsie nez stare sedacky a hrozny volant

A jak vydno 102 koni,takze 1.6 akurad v komajnu no neviem ak ju nalozis pojde ale za spotrebu dost velku,to by som radsej na kombi volil 1.9 tdi alebo 1.8T,ale to je iba moj nazor,takze nech ti dobre sluzi a vydrzi rokyyyy :D

Čo má každý proti tomu volantu? Ja mám ten volant rád :) ! Keď jazdím s autom s trojramenným volantom tak mi to tretie rameno (to na spodu) zavadzá :huh: Inak octa pekná. Tak želám veľa šťastných km a nech ti slúži ;)

Odkaz ke komentáři
pěkné, škoda že nám ty miláčky už nevyrabí :palec:, btw ona ted nejde digi klima objednat nebo si nechtěl?

 

 

Digi doobjednat jde ale nechtěl sem moc navyšovat cenu, klima manuál mi postačuje. :-)

 

 

 

Elektrony jsou 16" Spider rezerva plech 16" oboje pneu Pirelli 6000

 

 

Sedačky jsem zatím blesknul takhle....

post-174-1258474310_thumb.jpg

post-174-1258474327_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Rob
Odkaz ke komentáři

JJ krásná dnes jsem kecal s majitelem po telefonu :-)) ke mne jede v pátek a také v pátek přijede stejná ale krátká na nějaké dodělávky a ono to je jak RSo jen ten motor a koncovka výfuku neni jinak vybava strop černý nárazník zadní křidélko sedačky atd jako RS i dekor prostě paráda z MB :-))

 

Mrs.

Odkaz ke komentáři
JJ krásná dnes jsem kecal s majitelem po telefonu :-)) ke mne jede v pátek a také v pátek přijede stejná ale krátká na nějaké dodělávky a ono to je jak RSo jen ten motor a koncovka výfuku neni jinak vybava strop černý nárazník zadní křidélko sedačky atd jako RS i dekor prostě paráda z MB :-))

 

Mrs.

 

 

Ahoj Martine,

no už se těším na pátek .. :-)

Ticho mě už příjde divné.....Tak to snad dopadne a budu hrát.... ;)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...