Přejít na obsah

Pasuje Opierka z Golf 4 do mojej octavie???


n0iDek

Doporučené příspěvky

Ano pasuje. Podvozok je rovnaky jak na Golfe4.

 

 

 

Tak nebudem musiet teda robit ziadne upravy ani nic podobne ... ? Pretoze uz cely tyzden citam vselijake forum ci pasuje alebo nepasuje .. a vsade pisu inak .. ze tam treba nieco frezovat .. dalsi pise ze treba upravit zapalovac ..treti ze nebudu pasovat plasty resp. tunel .. a ja uz naozaj neviem ... a nie som si isty ci predavajuci posle aj ten adapter /maticoskrutka/l,ebo vravel ze posiela len dve skurtky a ja mam tusenie ze tu maticoskrutku asi mat nebude kedze je to z Golfu .. da sa to nejako obist pripadne si ho vyrobit keby som ho nezohnal ? Poradte mi ludia prosim :D ak mate skusenosti a montovali ste trojnozku z golfu do octavky ...Zajtra by mi mala prist domov tak sa chcem cez vikend nato vrhnut aby som vedel co ma caka :D

 

Pripajam este cislo dielu Maticoskrutky resp. adapteru na nastavenie vysky tretej nozicky u trojnozky.

 

 

 

1J0 711 354 - 8x25mm

 

 

Vopred dakujem za odpovede.

Odkaz ke komentáři

prcprc.giflol.gif Matica sa pouziva jak pri OC1 tak pri G4cool.gif

 

Ked ti ju neposle tak ju dostat kupit ako ND.

 

 

 

MNo tak volal som tomu Panovi a maticu nasiel :) on si nevsimol ze sa aj ta sa ma odskrutkovat takze pohoda :) ... Zatial sa mi nikto nevyjadril ci mi ta Laktovka bude pasovat bez nejakych vatsich uprav tak potom zavesim nejake fotky :) z montaze ;)

 

 

Zatial Mier :)

Odkaz ke komentáři

Tak som tu opat....Vcera som so susedom montoval tu laktovku do auta octavky 1... a museli sme vela premyslat ako to vymyslime ... Musim napisat ze laktovka z Golfu 4 nepasovala .... Trojnozka a vsetko sadlo ako malo, ale pri nasadzovani bocnych plastov / su v manuale zaznacene ako ''P - O''/ ... bol problem. Vobec to nepasovalo su dlhsie, sused zobral svoje plasty zo svojej octavky a prisli sme nato ze GOlfacke plasty na mojej opierke su inych rozmerov, tak sme museli brusit-rezat-skracovat podla jeho opierky ... Na treti krat sa nam to tam konecne podarilo dostat tak aby to nepruzilo, ale vznikol dalsi problem pri zatvarani popolnika - plasty vzdy vytlacilo von a popolnik sa neda zacvaknut tak ako by mal byt. Z toho usudzujem ze budem mat este co robit aby to vyzeralo trosku esteticky.

Odkaz ke komentáři

zrada je inde :) ked si vsimnes, ten srob co drzi opierku na trojnozke, ked ho povolis mozes behat s opierkou dopredu dozadu... tak isto sroby po popolnikom co drzia vzadu (v strede) ten stredovy plast maju volu, teda presnejsie nie sroby ale ten plast.. nejsu v nom okruhle diery ale pozdlzne ... aby ti to sedelo musis trafit spravnu polohu opierky a stredoveho plastu....

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...