Přejít na obsah

automaticka prevodovka


Guest voloda

Doporučené příspěvky

  • o 6 měsíců později...

Ahoj,

 

mam taky automat v 1.8T, najeto 184tis, pri koupi ve 174tis. prevodovka fungovala bez problemu, po cca 2-3 tisicich se objevily potize - autu se za studena nechtelo rozjizdet (na D), obcas koplo pri prerazovani na vyssi stupen. Ted je prevodovka ve stavu, kdy musim par minut cekat, nez se "prohreje" a teprve pak jakoby zacne prenaset silu motoru (v pozici D), nicmene na zpatecku jede hned.

 

Byl jsem se informovat u jedne firmy zabyvajici se vyhradne automatickymi prevodovkami, kde mi bylo receno, ze je prevodovka zrala na repasi (zivotnost je udajne okolo 150tis. km, mene ci vice podle stylu jizdy ridice), duvodem spatnych rozjezdu je pry "zpuchrelost" tesnicich dilu hydrodynamickeho menice (?), coz se projevuje zejmena za studena. Po doporuceni, ze by mohla docasne trochu pomoct vymena oleje, jsem si ho u nich nechal vymenit, nicmene mi prislo, ze se stav spise zhorsil, navic mi zacal z prevodovky kapat olej (hadam, ze se vykaslali na vymenu tesneni kolem vany, ktere se pry musi pri kazde vymene oleje taky dat nove).

 

v nejblizsi dobe, jakmile budou penize, tak jedu na repasi. :palec:

 

Vim, ze jsem ti moc nepomohl, jen jsem ti chtel predat neco malo z mych dosavadnich zkusenosti, protoze vim, ze nas tu s automatem v O1 moc neni. :smich:

 

Jarda

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
  • o 2 týdny později...
  • o 6 měsíců později...

Zdravim ja mam o1 1.8T 110kw.

Za studena bez problemov ale akonahle sa zohreje tak zacne trhat pri preradzovani z 2 do 3 stupna a niekedy aj z 3 do 4.

Pri zaradeni R alebo D bez problemov rozjazd, dokonca aj v kopci.

Takze...Asi repas co ?

Vymenil som olej,sitko(filter)tesnenie. Cca 100€.

Nepomohlo,ziadna zmena.

Co a ako dalej. Som z Presova (vychod SR) tu nieje nikto kto by vedel robit, resp. pozriet sa na to.

Neviete poradit v blizkom okoli?

Diqes vopred.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...