Přejít na obsah

Odcizený bílý Citroen Picaso Grant


Doporučené příspěvky

Ahoj všem, píši sem za kamaráda, kterému včera večer, tj. 12.11.2013 ukradli 7 místné Picaso.

Stalo se to v Milovicích kolem půl osmé večer - ti grázlíci vykradli kabiny, kde se zmocnili peněženek a mimo jiné i klíčů od Citroena. Je to funglovka. Jedná se tedy o Citroena Picaso Grant, bílé barvy, rv 08/2013, SPZ 2SP 5363.

Díky Tomáš

 

Auto se po několika hodinách našlo.

Upraveno uživatelem TGM1917
Odkaz ke komentáři

super, že se auto našlo.

 

Ty xichty by měla PČR veřejně ukazovat do televize a ne je schovávat v autě.

 

Jak se to vlastně pak řeší s pojišťovnou, když auto najdou, ale je důsledkem policejního zákroku/zásahu poškozeno? Resp. poškozeno i ukradením a prcháním pachatele před PČR. Platí to poškozený sám (popř. jeho pojišťovna), a následně se to vymáhá v soudním procesu po pachateli?

Odkaz ke komentáři

presne tak, jako calovat za nekoho X tisic mesicne z dani?

 

za cloveka, ktery ukradl neco sousedovi treba?

 

proc jako?

 

X lidi je tam protoze venku zit neumi, tak jim proste udelat rozvrh, makat do fabrik nebo na pomocny prace kdekoli, kopat diry apod.

 

Hezky makacka 8,5h denne, z penez co za to dostane vezenska sprava tak poplatit jejich naklady a zbytek na nahradu skody co udelali. normalne tvrdej rezim a nazdar.

 

bu chci byt soucasti spolecnosti a zapojit se a nebo chci byt prizivnik a tak nade mnou bude viset hrozba lagru jako prase a ne lazensky dovoleny

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...